برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه ۱۰ میلیونی زینی‌زاده به دلیل مصاحبه علیه داور،اعتراض خلیل‌زاده رد شد

سه‌شنبه، ۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۲ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه کمیته انضباطی به جهت رسیدگی به دعوی مطالبه وجه کیانوش رحمتی از باشگاه استقلال روز سه شنبه ۲۴ دی ماه در کمیته انضباطی با حضور طرفین پرونده برگزار می شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نخواهد بود. همچنین در همین روز جلسه رسیدگی به مطالبه وجه جلال کرمی و محمد محمدی از باشگاه مس کرمان با حضور طرفین برگزار می شود و براساس اعلام کمیته انضباطی عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.

زینی زاده جریمه شد

رای کمیته انضباطی در خصوص شکایت تورج حق وردی مبنی از حمید زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز، صادر شد. زینی زاده علیه حق وردی در یک خبرگزاری مصاحبه کرده بود که پس از بررسی پرونده، حمید زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی را به توبیخ کتبی با درج در سوابق انضباطی و پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرده و موکدا به مدیرعامل تراکتورسازی یادآوری می شود، تکرار رویه موجود بسترساز اعمال جرایم و تنبیهات انضباطی شدیدتر خواهد بود.این رای قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تجدیدنظرخواهی شجاع خلیل زاده نسبت به رای کمیته انضباطی فدراسیون بابت انعقاد قرارداد همزمان با باشگاه های پرسپولیس و سپاهان، رای خود را اعلام کرد:

محکومیت نامبرده به پرداخت ششصد میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ ارتکاب تخلف انعقاد همزمان قرارداد داخلی با دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان، با توجه به تصویر قرارداد تنظیمی نامبرده با باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه نامبرده، وارد کند به عمل نیامده و بر اساس ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391