برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: نمی‌توانیم منتظر امداد غیبی باشیم

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۷ — اوج نیوز

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:مسئولین مسائل را یا شوخی می‌گیرند یا به آن توجه نمی‌کنند اما ما صبرمان زیاد است و کارمان را پیش می‌بریم.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در مراسم رونمایی از سامانه ۶۰۹۰ اظهار داشت: در هفته وحدت قرار داریم و من این هفته را تبریک می‌گویم. امروز هم در اولین روز این هفته دور هم جمع شدیم تا حرف وحدت را بزنیم. می‌خواهیم درباره فوتبال تصمیم بگیریم. اولین بحث ما هم وحدت است و باید به این نکته توجه کنیم که هیچ کس بر کسی دیگر برتری ندارد.

وی ادامه داد :اگر امروز ۷۴ عضو مجمع هستند و من رئیس، تنها هر باشگاه یک رای دارد این ۷۴ نفر تعیین کننده هستند. من یا تاج کاره‌ای نیستیم. همه با همدیگر هستیم که می‌توانیم تصمیم بگیریم.

رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد:من ۶ ماه بود که در جلسه سازمان لیگ حضور نداشتم به آنها گفتم که خودتان کارها را پیش ببرید. خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر به دست خودش. پس ما هم باید خودمان تصمیم بگیریم.در قانون همه چیز انتخابی است و انتصابی نداریم.

وی ادامه داد:باید به سمت جهانی شدن حرکت کنیم. تیم امید ما که تقریبا نفرات اصلی خود را در اختیار نداشت راهی عمان شد و با ژاپن هم بازی کردیم که مساوی شد. ما تلاش خودمان را می‌کنیم اما اتفاقاتی هم می‌افتد. هر باشگاهی بازیکن داد یا نداد ما کار خودمان را انجام می‌دهیم.

کفاشیان درباره رفتن برخی بازیکنان تیم ملی به باشگاههای خارجی گفت: این کار به این دلیل است که باشگاه‌های ما یک سوم پولی را که تعهد کرده‌اند به آنها نمی‌دهند. بازیکن هم می‌بیند با چند ماه پول دو فصل در ایران را می‌گیرد، خیلی راحت به آن طرف می‌رود. البته نه اینکه باشگاه‌ها نمی‌خواهند بدهند بلکه به این دلیل است که توانی ندارند. همه گرفتار هستند یک نهادی هم که می‌خواهد در فوتبال خرج کند آنقدر برایش مسئله و مشکل درست می‌کنند که دلزده می‌شود.نمی‌خواهیم هیچ کس کمک‌مان کند بلکه می‌خواهیم روی پای خودمان بایستیم. دو موضوع وجود دارد. یک آماتور باشیمو دوحرفه‌ای کار کنیم. اگر می‌خواهیم آماتور باشیم بازیکن هم به تیم ملی نیامد نباید مهم باشد و مانند کشورهای دیگری که نمی‌خواهم اسم بیاورم کارمان را پیش ببریم اما اگر می‌خواهیم حرفه‌ای شویم باید همه چیز درست شود. سازمان لیگ نماینده باشگاه‌هاست و هیچ کس حق ندارد حرف خود را بزند و تصمیم شخصی بگیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: ما لیگ‌های مختلفی داریم و باید هزینه کنیم تا مردم راضی باشند. نمی‌توانیم منتظر امداد غیبی باشیم. درآمدها کم است و با این روش نمی‌شود کار کرد باید یک تصمیم اساسی بگیریم. جامعه فوتبال باید وضعیت را مشخص کند.مسئولین مسائل را یا شوخی می‌گیرند یا به آن توجه نمی‌کنند اما ما صبرمان زیاد است و کارمان را پیش می‌بریم.

کفاشیان افزود:‌ممکن است من با تاج یا ساکت اختلافاتی داشته باشیم اما این‌ها بحث داخلی است و نباید وحدت را از بین ببرد. باید حق باشگاه‌ها را بگیریم. گرفتن حق باشگاه‌ها یعنی گرفتن حق تیم ملی و فوتبالدوستان است. ما مورد هجمه‌های مختلف هستیم اما می‌خواهیم به سمت حرفه‌ای شدن پیش برویم و خواست مردم را برآورده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391