برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کلهر: ابراهیم‌زاده باید با بازیکنان بزرگ بیشتر مشورت کند

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۲ — فارس

مربی آکادمی باشگاه‌های راه‌آهن گفت:‌ سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن باید بیشتر با بازیکنان مشورت کند.

محمود کلهر، در خصوص شرایط آکادمی پایه راه‌آهن سورینت، اظهارداشت:تیم‌های پایه راه‌آهن نتایج خوبی کسب کردند البته ما دنبال نتیجه نبودیم وقصد داشتیم طبق برنامه ۶-۵ سال گذشته که در راستای سازندگی بازیکن قدم برداشته بود آن را ادامه دهیم. فلسفه باشگاه راه آهن در این است کهاستعدادهای نهفته را شکوفا کند و بتواند برای سالیان آینده بازیکنانیرا به تیم ملیمعرفی کند.

ویادامه داد: آکادمی راه آهن برنامه سه ساله دارد که هم‌اکنون یک سال و نیم آن سپری شدهاست.تا اینجای کار جزء بهترین آکادمی‌هایلیگ بوده‌ایم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا بتوانیمثمره آن را در تیم‌های ملی مشاهدهکنیم.

مربیآکادمی باشگاه راه‌آهن در مورد مشکلات به وجود آمده برای بابک زنجانی مالک این باشگاه و تأثیر این مورد بر روی آکادمی، خاطرنشان کرد: به هر حال این مسئله تأثیر خود را می‌گذارد. امیدوارم که با مدیریتبحران بتوانیم از این مسئله بگذریم. دولت بایددر این زمان به باشگاه کمک کند. حیف است که جوانان و نوجوانانی که تاکنون روی آنها سرمایه‌گذاری شده است وسط راه رها شوند و خدای ناکرده به مسائل دیگر روی آورند. در آکادمی راه‌آهن ۲۵۰تا ۳۰۰ مربی و کادر پزشکی وجود دارد.

کلهر در مورد علت عدم نتیجه‌گیری تیم بزرگسالان راه‌آهن یادآور شد: زمانی کهتیم نتیجه نمی‌‌گیرد به هر حال وارد بحران می‌شود. باید یک مدیریت قوی و فنی وجود داشته باشد تا بتوانبا این مسئله مقابله کرد. خوشبختانه رئیسی‌کیا به خوبی توانستهبا اینموضوع کنار آید. زمانی که تیم نتیجه نمی‌گیرد دچار تنش می‌شود. ابراهیم‌زاده باید تلاش کند که تیم را یکدل کند و انسجام بیشتری در تیم حکمفرما کند.

مربی آکادمی باشگاه راه آهن، افزود: طبیعی است که هر تیمی که نتیجه نگیرد وارد بحران شود همین تیم‌های استقلال و پرسپولیس اگر در یک بازی نتیجه نگیرند وارد حاشیه می‌شوند. باید مدیریت قوی در مسائل فنی وجود داشته باشد با داشتن مهره‌‌‌های کارآمد چون وحید طالب‌لو، پیروز قربانی، فرزاد آشوبی و بهادر عبدی می‌توان شرایط را خوب کرد. انسجام و اتحاد بیشتری باید در تیم وجود داشته باشد باید از مدیریت تا کادر فنی دست به دست هم دهند تا تیم نتیجه بگیرد. کادر فنی به تنش‌ها نزدیک‌تر شود.طالب‌لو یکی از بااخلاق‌ترین بازیکنان فوتبال ایران است و در تیم بزرگی چون استقلال هیچ حاشیه‌ای نداشت. ابراهیم‌زاده هم باید بیشتر از بازیکنان بزرگ چون طالب‌لو و پیروز قربانی مشورت بگیرد. به نظرم راه‌آهن می‌تواند با دو برد از بحران خارج شود.

کلهر در مورد شایعاتی مبنی بر احتمال تغییر و تحولات و همچنین حضور او به عنوان سرمربی تصریح کرد: در این زمینه مدیریت تصمیم‌گیرنده است. به هر حال تغییرات در فوتبال طبیعی است وزمانی که مربی نتیجه نمی‌گیرد جابجایی‌هایی رخ می‌دهد. این را باید مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد. در ابتدای فصل هم صحبتی مبنی بر همکاری من با ابراهیم‌زاده بود که چون حجم کار بالایی در رده‌های پایه داشتم با این موضوع موافقت نکردند. تاکنون که صحبتی با من در این مورد نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391