برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی:فقط بلدند هارت و پورت کنن،امروز کار را تمام می‌کنم

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — اوج نیوز

هافبک تیم تراکتورسازی گفت:امروز یک کاری می‌کنم که دیگر برخی افراد جرأت نکنند اسم من را هم بیاورند.

علی کریمی

علی کریمی که برای رسیدگی به شکایت باشگاه پرسپولیس از او در جلسه کمیته انضباطی حاضر شده درباره اینکه به نظر می رسد اولین بار است در دنیا که یک بازیکن به باشگاه بدهکار شده عنوان کرد: این هم از شانس ماست، متأسفانه آقایان فقط حرف می‌زنند اما امروز کار را تمام می‌کنم و یک کاری می‌کنم که دیگر جرأت نکنند اسم من را بیاورند.

وی ادامه داد: آنقدر درباره این چک‌ها صحبت کرده‌ایم که دیگر فایده ندارد. گوش‌شان از این مسائل پُر است.در جلسه کمیته انضباطی مدارک خود را ارائه خواهم داد و درباره این شکایت صحبت می‌کنیم. من پیگیر طلبم نبودم خودشان شکایت کردند.

کریمی افزود:کمیته انضباطی محل رسیدگی به شکایات افراد است نه رسیدگی به سوءتفاهم‌ها. آنقدر شجاعت نداشتند که بخواهیم مشکل را برطرف کنیم آنها شکایت کردند و حالا کمیته انضباطی به مسئله رسیدگی می‌کند. شکایت آنها هم موجود است و امضای مدیر هم پای آن است. وقتی شجاعت ندارند چگونه پا پیش می‌گذارند. فقط بلدند هارت و پورت کنند.پول‌های اضافی برای کسانی است که قراردادشان را ثبت نمی‌کنند تا چک اول‌شان پاس شود نه من که خیلی روراست جلو آمدم.

وی ادامه داد: تمام مدارک موجود است. من پاکتی همراه خود دارم که مدارک زیادی بابت این نقل و انتقالات در دست دارم. آقایان اگر حرفی هم می‌زنند نیم‌ ساعته آن را تکذیب می‌کنند. شجاعت ندارند که حتی پای حرف خود هم بایستند.

کریمی درباره اینکه گفته می‌شود بدهی رویانیان در باشگاه پرسپولیس ۲۰میلیارد است گفت: چیزی دوبرابر این مبلغ است.

وی درباره اینکه چقدر از پرسپولیس گرفته است اظهار داشت: مبلغ قرارداد من یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان بود که ۵۰تومان هم به خاطر مدیر برنامه‌هایم که دوستم بود گفتم در قراردادم بیاورند.تمام عکس‌ها و مدارک آن هم موجود است اما این قرارداد آن چیزی نبود که در سازمان لیگ ثبت شد به علت اینکه در آن زمان مشکل سقف قرارداد وجود داشت قراردادی که در سازمان لیگ ثبت شد همان سقف بود و سایر مبالغ در قراردادهای داخلی عنوان شد. متأسفانه من به طرف خود اعتماد کردم.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس قصد دارد او را مقابل هواداران قرار دهد گفت: چنین کاری را نمی‌توانند بکنند. اول فصل هم من می‌توانستم از باشگاه شکایت کنم.مردم هم در جریان هستند.

کریمی درباره اینکه خیلی از پرسپولیسی‌ها دوست داشتند او با پیراهن پرسپولیس در دربی به میدان برود، گفت: من هم چون با خیلی بازیکنان دیگر که زمانی در این تیم حضور داشتند و هم‌اکنون نیستند در این بازی حضور ندارم، شما دیدید خیلی‌هایی که ستاره بودند در جشن تولد این باشگاه جایی برای نشستن نداشتند. با آنها چنین برخوردی کردند.

کریمی در خصوص اینکه در جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس از بابک زنجانی که یک پرسپولیسی نبوده بسیار اسم برده شد گفت: فکر می‌کنم اگر زنجانی در آن جلسه حاضر نمی‌شد این مشکلات هم برایش پیش نمی‌آمد. آنقدر او را صدا کردند که مورد توجه قرار گرفت.

هافبک تراکتورسازی درباره شرایط این تیم پس از تغییرات و جابه‌جایی‌هایی که در مدیریت به وجود آمده گفت: قبل از هرچیز باید از زینی‌زاده تشکر کنم، به هر حال این اتفاقات برای هر باشگاهی رخ می‌دهد. ما هم در این مدت درگیر یکسری حاشیه‌ها و مسائل شدیم.

کریمی در پاسخ به این پرسش که آیا روزی به پرسپولیس برمی گردد یا نه گفت: وقتی چنین وصله‌هایی به من می‌زنند در آینده هم خیلی وصله‌های دیگر خواهند زد،اما امروز یک کاری می‌کنم که دیگر برخی افراد جرأت نکنند اسم من را هم بیاورند. در جلسه کمیته انضباطی حاضر می‌شوم و صحبت‌های خود را انجام می‌دهم .آقایان آنقدر به خودشان اطمینان دارند که قائم‌مقام باشگاه صبح با من تماس گرفته و می‌گوید بیا بنشینیم حرف بزنیم در حالیکه این موضوع را می‌توانستند پیش از این انجام دهند اما هم‌اکنون که کار به شکایت کشیده کمیته انضباطی باید در این‌باره تصمیم بگیرد.پول اضافه را به بازیکنانی می‌دهند که برای ثبت قراردادشان ۱۰ روز طول می‌کشد که مفاد آن آماده شود. قراردادشان را هم ثبت نمی‌کنند تا چک اول پاس شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391