برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی: همیشه با پرسپولیس سفید امضا کرده ام،مثل آقایانی نبودم که بستن قراردادشان با تیم ۱۰ روز طول بکشد

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۶ — اختصاصی

با این که بیش از نیم فصل از حضور علی کریمی در تراکتورسازی میگذرد اما هنوز بسیاری از هواداران پرسپولیس نمیدانند چرا بازیکن محبوبشان از این تیم جدا شد. او نه تنها از پرسپولیس جدا شد بلکه دوشنبه باید برای رسیدگی به شکایت پرسپولیس به کمیته انضباطی برود. صحبت های او در مصاحبه اختصاصی با سایت football.ir را میخوانید:

علی کریمی

شما در حال حاضر بازیکن تراکتورسازی هستید. اما هر کاری کنیم نام شما و پرسپولیس از هم جدا نمیشود. خیلی از هواداران هنوز نمیدانند که شما چرا از این تیم جدا شدید؟

این را که بیش از صد بار گفته ام. پرسپولیس من را نخواست و من هم جدا شدم.

علی دایی قبل از این که به پرسپولیس بیاید در مصاحبه ای از شما دفاع کرده و گفته بود شما سرمایه این فوتبال هستید اما بعد که به پرسپولیس آمد شما را نخواست؟

این را دیگر از من نباید بپرسید. البته علی دایی هم به حرفش عمل کرد. او هم از سرمایه های فوتبال دفاع کرد. من را به تیم دیگری فرستاد تا در آنجا بازی کنم و به عنوان سرمایه ملی حرام نشوم! خیلی دوست ندارم راجع به این مسائل صحبت کنم. این هم از آن مواردی است که در زمان مناسب همه حرفهایم را در موردش میزنم. من در حال حاضر یک هوادار پرسپولیسم مثل چند میلیون هوادار دیگر.

البته هواداری که دوشنبه برای شکایت این تیم باید به کمیته انضباطی بروید.

در این جلسه مشخص میشود که حق با چه کسی است. البته فعلا پرسپولیسی‌ها هنوز خودشان نمیدانند از من شکایت کرده اند یا نه. مسولان این تیم مصاحبه کردند و گفتند این شکایت نیست فقط احضار کردن است اما تا آنجایی که من میدانم کمیته انضباطی مسولا رسیدگی به شکایات است نه احضاریات.

در این جلسه قرار است چه چیزی ثابت شود؟

آقایان ادعا میکنند که ۶۲۲ میلیون اضافه به من پول داده اند و من باید این پول را برگردانم! من نمیدانم اگر این قدر اضافه پول گرفته ام پس چک های باشگاه دست من چکار میکند. من این چکها را به احترام هواداران پرسپولیس به اجرا نگذاشتم اما مثل این که باید تصمیم دیگری بگیرم. من یک سوال دارم، باشگاه پرسپولیس که به عالم و آدم بدهکار است ۶۲۲ میلیون را از کجا آورده که اضافه بر قراردادم به من داده؟! من رقم قراردادم مشخص بوده و هر پولی که گرفته ام رسید امضا کرده ام و شاهد دارم. بعد از جلسه کمیته انضباطی همه چیز مشخص میشود البته امیدوارم بعد از این جلسه حرفهای آقایان ۱۸۰ درجه عوض نشود.

شاید پرسپولیسی‌ها بخواهند از این قضیه استفاده کرده و شما را جلوی هواداران قرار بدهند.

در این همه سال مردم من را خیلی خوب میشناسند. من همیشه با پرسپولیس سفید امضا کرده ام. من مثل آقایانی نبوده ام که فقط بستن قراردادشان ۱۰ روز طول میکشد. بهتر است راجع به این مسائل حرف نزنیم چون حتی فکر کردنش هم اعصاب آدم را خورد میکند. البته آقای رویانیان که شجاعتش را ندارد حرفهای من را تایید کند اما شما زنگ بزنید به آقای کاشانی و مدیرهای دیگر و از آنها بپرسید من همیشه سفید امضا کرده ام یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391