برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برخورد زننده خبرنگار شبکه خبر با خبرنگاران

سه‌شنبه، ۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۱ — فارس

داود عابدی به دلیل برخورد بد خبرنگار شبکه خبر از خبرنگاران عذرخواهی کرد.

در پایان دیدار استقلال و داماش گیلان درگیری در میکسدزون ورزشگاه آزادی اتفاق افتاد. امروز از شبکه خبر سه دوربین به همراه سه گزارشگر مختلف برای تهیه گزارش به ورزشگاه آمدند.

داود عابدی به نمایندگی از شکبه خبر برای پوشش بازی در ورزشگاه حاضر شده بود و دو دوربین دیگر برای برنامه تولیدی به استادیوم آمده بودند.

در هنگامی که طبق روال عادی خبرنگاران در حال گرفتن مصاحبه بودند متأسفانه یکی از دوربین‌های شبکه خبر با خبرنگاران درگیر شد و اجازه تهیه مصاحبه و موبایل گذاشتن را به آنها نداد. وقتی خبرنگاران در حال مصاحبه گرفتن از آرش برهانی بودند او حتی با زدن لگد به یکی از خبرنگاران درگیری فیزیکی به وجود آورد و از الفاظ بدی استفاده کرد به همین خاطر پس از اعتراض سایر خبرنگاران و درگیری نیروی انتظامی آن خبرنگار را از ورزشگاه اخراج کرد حتی آرش برهانی نسبت به اقدام آن فرد اعتراض کرد و گفت ما همیشه به این نحو مصاحبه می‌کنیم و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

بعد از این اتفاقات خبرنگاران برنامه ورزش و مردم وباشگاه خبرنگاران نیزاین اتفاق را محکوم کردند وداود عابدی خبرنگار شبکه خبر در میان خبرنگاران حاضر شد و به خاطر اتفاقات افتاده عذرخواهی کرد و اعلام کرد این مسئله را به اطلاع مسئولان شبکه می‌رساند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391