برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعت و پیام با هم مشکل دارند؟!

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۳ — گل

خلعتبری به خاطر پاس ندادن آن صحنه ای که صادقیان بعد از گل پرسپولیس توپ را به تیر افقی دروازه سایپا کوبید و به او پاس نداد از دست پیام عصبانی بود

مصاحبه پیام صادقیان با یکی از روزنامه های ورزشی که پیرو اتفاقات بازی با سایپا انجام شده اینطور به ذهن تداعی می‌کند که این دو ستاره پرسپولیس از اساس با هم مشکل دارند و با وجود اینکه در ذوب آهن هم همبازی بوده اند اما رابطه خوبی با هم ندارند و احتمالا بعد ازمصاحبه صادقیان باید منتظر جوابی از خلعتبری هم بود.

به نظر می رسد خلعتبری به خاطر پاس ندادن آن صحنه ای که صادقیان بعد از گل پرسپولیس توپ را به تیر افقی دروازه سایپا کوبید و به او پاس نداد از دست پیام عصبانی باشداما به نظر نمی رسد گلایه شماره ۹۹ از شماره ۱۱ بعد از پایان بازی آنقدر جدی باشد که متعاقبشاین دو نفر رودرروی یکدیگر قرار بگیرند.

گواه این اتفاق و رابطه معمولی این دو بازیکن عکسی است که از تمرین دیروز پرسپولیس منتشر شده.پیام و خلعتبری هر دو در یک تیم تنیس فوتبال بودند واینطوری با هم صمیمی اند و بعد از یک همکاری موفق شادی می کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391