برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خرمگاه: کفاشیان امروز عصر تکلیف تیم ملی زیر ۲۲ سال را مشخص می‌کند

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — باشگاه خبرنگاران

خرمگاه مربی تیم ملی زیر ۲۲ سال گفت: برگزار شدن یا نشدن بازی دوم تیم ملی زیر ۲۲ سال با تیم ملی کره‌جنوبی هنوز مشخص نیست و تا امروز عصر معلوم خواهد شد.

علی کفاشیان

خرمگاه مربی تیم ملی زیر ۲۲ سال در مورد بازی دوم تیم ملی ایران و کره جنوبی گفت: امروز علیرضا منصوریان با کفاشیان در این رابطه جلسه‌ای گذشته‌اند تا تمام شرایط به وجود آمده را بررسی کرده و تصمیم‌گیری کند و نتیجه‌ی نهایی بعد از ظهر امروز مشخص خواهد شد.

خرمگاه در ادامه افزود: بازی تیمهای ملی ایران و کره همیشه حائز اهمیت بوده در لیست است که این تیم ۲۰ ماه است که با یکدیگر کار می‌کنند ولی با این همه باید زودتر از اینها در این مورد تصمیم‌گیری می‌شد زیرا شرایط به وجود آمده کار را هم برای باشگاهها و هم برای تیم ملی مشکل کرده باشگاههایی که بازیکنانی در تیم ملی دارند را سختی را دنبال می‌کنند و ما به آنها حق می‌دهیم زیرا یک باشگاه برای قهرمانی می‌جنگد باشگاه دیگر برای فرار از قعر جدول.

مربی تیم ملی در مورد قانون اینکه اگر تیمی دو بازیکن بیشتر در تیم ملی داشته باشد، بیان کرد: کمیت بازیکن به تنهایی مهم نیست کیفیت هم مهم است تیمهایی هستند که دو بازیکن به تیم ملی داده‌اند اما این دو بازیکن از تیمی که پنج بازیکن به تیم ملی داده شاید با ارزش‌تر باشد به هرحال کاری نمی‌توان کرد، این قانون دو بازیکن بیشتر سالها قبل به تصویب رسیده البته باید گفت بیشتر تیمها از این امر تمکین می‌کنند.

خرمگاه در پایان گفت: درست است که بازیکنان اگر در باشگاههای خود خوب بازی می‌کنند به این دلیل است که می‌خواهند به تیم ملی راه یابند اما باید ازاین نظر هم نگاه کرد که اگر لیگ قوی و منظم برگزار نشود به تیمهای ملی صدمه خواهد زد این مطلب را هم باید اضافه کنم این بازیها بی‌حساب و کتاب برنامه‌ریزی نشده از پارسال و براساس تقویم فیفا برنامه‌اش تعیین شده علت درهم ریختگی این برنامه این است که تیم ملی به جام جهانی راه نیافته و مسئولان لیگ مجبور شده‌اند بازیهای لیگ را فشرده‌تر کنند به هر حال امیدوارم امروز عصر تصمیم مناسبی هم برای بازیهای لیگ، تیم ملی امید، بزرگسالان و هم بازیهای المپیک گرفته شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391