برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کیانی: جلالی اشتباه کرد به تیم بازگشت

یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — فارس

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به نظر من مجید جلالی اشتباه کرد به تیم بازگشت و باید شخصیت او را حفظ می‌کردند.

مهدی کیانی

مهدی کیانی در مورداستعفایمجید جلالی وانتخاب غلامرضا باغ‌آبادی به عنوانسرپرست فنیموقت باشگاه گفت: تغیر و تحول براییک تیمچندان خوب نیست. یک مربی حداقل باید ۵-۶ سال در تیم حضور داشته باشد تا بتواندبهموفقیت دست پیدا کند. اتفاقیکه افتاد خیلی به ضرر تیم است. البته با حاشیه هایی که درست کردند و با توجه به اینکه چهار پنج هفته نتایج خوبی نگرفته بودیم مدیریت تصمیم گرفتاینبار با استعفای آقای جلالی موافقت کند.

هافبک تراکتورسازیدر مورد رفتار هواداران باشگاه تراکتورسازی در دیدار مقابل صبای قم و شعارهایی که علیه سرمربی تیم دادند، عنوان کرد: به نظر من هواداران از یک لحاظ حق دارند و از یک لحاظ نیز نباید چنین کاری را انجام دهند. می‌دانید هواداران برای حضور در ورزشگاه چه سختی‌هایی را تحمل می‌کنند. نباید کاری کنیم که این هواداران را فراری دهیم البته بازیکنان و کادر فنی نیز حق دارند چرا که در این شرایط و فشار بازی کردن سخت است.

وی در مورد اینکه چه پیشنهادی برای خروج تراکتورسازی از این شرایط دارد، اظهار داشت: باید دست در دست یکدیگر بدهیم و کدورت‌ها را دور بریزیم تا با یک اتحاد و همدلی بتوانیم روز به روز شرایط بهتری را رقم بزنیم.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه آیا شعارهایی که در ورزشگاه داده می‌شود، خطی است، اظهار داشت:نهفکر نمی‌کنمبا بسیاری از مردم تبریز در ارتباط هستیم و همه آنها از این شرایط ناراحت هستند.نباید با احساسات آنها بازی کنیم. هواداران از این مسئله که سرمربی استعفا داده بود(استعفای اول جلالی)وگفته می شدمربی محبوب آنها (اولیویرا) به تیم برمی‌گردد اما دوباره جلالیبازگشت ناراحت بودند. می‌گویند ما که از ابتدا حمایت می‌کردیم چرا این اتفاقات افتاد. آنها می گویند چرا این اتفاقات افتاده و هیأت مدیره و باشگاه برایشان ارزش قائل نیست.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند با آمدن تونی اولیویرا شرایط تیم بهتر می‌شود، گفت:من این مسئله را نمی‌گویم. اتفاقااولیویرا به تیم نیاید خیلی بهتر است.اگر می خواهند این مربی به تیم بیاید باید این کار در ابتدای فصل انجام شود. در حال حاضر مربی می‌تواند به تیم کمککند که بازیکنان را بشناسد.مجید جلالی انسان بسیار خوب و باشخصیتی است که در این شرایط سخت گیر کرده است. از یک طرف تیم نتیجه نمی‌گیرد و از طرف دیگر به مربی بی احترامی می‌کنند. در این شرایط سخت او باید شخصیت خود را حفظ کند و بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

کیانی در پاسخ به این سؤال که آیا معتقد است مجید جلالی پس از استعفااول نباید بار دیگر به کادر فنی باز نمی‌گشت، اظهار داشت: به نظر من جلالی اشتباه کرد و باید شخصیت او را حفظ می‌کردند.در این شرایط برای شخصیت بزرگ جلالی ناراحت هستم که او بیشترین آسیب را می‌بیند.

وی در مورد اینکه آیا تراکتورسازی در دیدار مقابل صبای قم عملکرد خوبی داشت، یادآور شد:تیم در این بازیخوب بازی کرد اما در بازی مقابل صبای قم در دقایق پایانی عملکرد خوبی نداشتیم. متأسفانه در ۲۰ دقیقه پایانی بازیکنان تمرکز خود را از دست می‌دهند و در دقایق پایانی گل خوردیم.

کیانی در پایان گفت: انشاء‌الله تراکتورسازی هر چه زودتر به روند خوب گذشته باز گردد. مجید جلالی به عشق هواداران به تبریز آمده بود و آرزوی قلبی من موفقیت تیم و در پیش گرفتن روندی مناسب و قدرتمند است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391