برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی:آقای شیرینی،هزار بار گفتم وارد بازی بزرگان نشو

پنجشنبه، ۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۱ — اوج نیوز

سرپرست تیم استقلال گفت:مشخص شدن نتایج در بیرون زمین در  سطح دربی و بازی های استقلال و پرسپولیس،دروغ بزرگ و اتهام بزرگ تری است.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی به اظهارات سعید شیرینی،سرپرست تیم پرسپولیس واکنش نشان داد.

وی درباره اینکه شیرینی گفته است با توجه به اینکه نزدیک دربی شده ایم فتح الله زاده قصد دارد با اظهاراتش نتیجه را در بیرون زمین رقم بزند عنوان کرد:متاسفانه باز هم شیرینی شروع کرد!نمی دانم چرا مدیرعامل پرسپولیس این اجازه را به او داده است که با چنین ادبیاتی صحبت کند.واقعا متاسفم.

وی ادامه داد:اگر دوستان خیلی به رسم و رسوم فوتبال حرفه ای پایبند هستند،باید اجازه بدهند هر فردی در هر سطحی صحبت کرده است همتای خودش پاسخش را بدهد.نه اینکه مدیرعامل یک باشگاه بزرگ با آن عقبه افتخاراتی و سوابقی که دارد،حرفی بزند و از آن طرف سرپرست تیم حرف بزند.

سرپرست استقلال خطاب به همتای خود در پرسپولیس گفت:آقای شیرینی،هزار بار گفتم وارد بازی بزرگان نشو.این کارها برای بزرگان است و ممکن است اگر برخی به این مسائل ورود کنند دستشان بسوزد.من هم به شدت نگرانت هستم.باور کن آدم با جواب دادن به بزرگان بزرگ نمی شود.بزرگی در حرمت داری و احترام گذاشتن است.

وی درباره اینکه مگر قرار است نتیجه دربی در بیرون زمین مشخص شود اظهار داشت:استقلال سالهاست نشان داده در دربی یا غیردربی فوتبال بازی می‌کند و به حواشی توجهی ندارد.اگر جز این بود به جمع ۴ تیم آسیا نمی رفت و قهرمان لیگ نمی شد.این نتایج نشان می دهد ساختار تیمی چقدر قوی است و همه می دانند این موفقیت‌ها در شرایطی رخ داده است که استقلال یک چهارم هزینه پرسپولیس را انجام داده است.

سرپرست استقلال تاکید کرد:مشخص شدن نتایج در بیرون زمین در سطح دربی و بازی های استقلال و پرسپولیس،دروغ بزرگ و اتهام بزرگ تری است.این‌ها گمانه زنی کسانی است که خارج از فوتبال به فوتبال آمدند.شیرینی جان، فکر نکن با این حرف‌ها بزرگ می شوی.دوست نداشتم صحبتی کنم و این یک بار هم چیزی نمی گوییم و حرف هایت را نشنیده می گیریم ولی یادت باشد ورود به چنین بازی هایی خودت را دچار مشکل می کند.

ماجدی افزود:شما دقیقا روزی که در کمیته انضباطی حضور داشتی در محضر رییس کمیته انضباطی گفتی که کسی به لیدرها خط نداده بود تا علیه فتح الله زاده و قلعه نوعی شعار بدهند و آنجا حسن زاده گفت که این کارها را انجام ندهید.فکر می کنم با این حرف هایی که زدی مشخص شد چقدر واقعیت را بیان کردی.شاید دلت برای مصاحبه کردن تنگ شده بود و می خواستی روی جلد برگردی.ایرادی ندارد،مصاحبه کن ولی بدان اینگونه اظهارات درست نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391