برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناظر بازی مس و نفت امیدیه:در دقیقه ۲۰ ،بهروان گفت مظلومی می تواند روی نیمکت بنشیند

یکشنبه، ۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۹ — اوج نیوز

ناظر بازی مس و نفت امیدیه گفت:مظلومی با خواست خودش و برای اینکه مشکلی در جریان برگزاری مسابقه به وجود نیاید روی سکو ماند.

شمس درباره اعتراض سرپرست تیم نفت امیدیه به اینکه پرویز مظلومی قصد داشت در دقیقه ۲۰ این مسابقه روی نیمکت تیمش بنشیند عنوان کرد:قبل از بازی امروز،ما با سازمان لیگ به صورت مکرر در تماس بودیم و درباره نشستن مظلومی روی نیمکت سوال می کردیم.تا شروع بازی خبری در این باره به ما داده نشد و به همین دلیل،مظلومی در آغاز مسابقه روی سکوها بود.

وی افزود:در دقیقه ۲۰ مسابقه بهروان با من تماس گرفت و گفت مظلومی می تواند روی نیمکت بنشیند و مشکلی ندارد.به همین دلیل ما این مساله را به او منتقل کردیم اما این مربی با خواست خودش و برای اینکه مشکلی در جریان برگزاری مسابقه به وجود نیاید روی سکو ماند.

شمس تاکید کرد:اتفاقات حاشیه ای این مسابقه را روز دوشنبه به اطلاع کمیته انضباطی می رسانیم و اگر تخلفی صورت گرفته باشد در این باره تصمیم گیری خواهدشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391