برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریاد میداوودی پشت سر رحمتی: عجب شانسی داره!

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۹ — گل

میداوودی در واکنش به برخورد توپ به تیر دروازه ی رحمتی، دروازه بان استقلال را خوش شانس لقب داد

میلاد میداوودی

میلاد میداوودی در دیدار با تیم سابقش سرشار از انگیزه بود و بارها با دروازه ی رحمتی را تهدید کرد.

میداوودی در این دیدار بارها مورد تشویق تماشاگران استقلال قرار گرفت و حتی در دقایقی تمامی حاضرین در ورزشگاه بازیکن محبوب سابقشان را یکصدا تشویق کردند و او هم پاسخ انها را بوسه فرستادن برایشان داد.

میداوودی در این دیدار سه بار تا آستانه ی گلزنی رفت اما در این مورد ناکام ماند.

مورد اول در نیمه ی اول بود که ضربه آزادش را رحمتی مشت کرد. مورد دیگر هم دقایق پایانی بود که ضربه ی سر این بازیکن با کمترین اختلاف ممکن بیرون رفت و وی هاج و واج به هم تیمی هایش نگاه می کرد. اما زیباترین صحنه ی بازی شوت فوق العاده میداوودی از فاصله ی ۳۰ متری دروازه بود که به صورت والی زده شد و با تیر دروازه برخورد کرد و رحمتی تنها تماشاگر توپ بود. اما واکنش میداوودی پس از ضربه اش جالب بود. وی که به شدت عصبانی بود پشتش را به رحمتی کرد و با این مضمون فریاد زد: برو بابا، چقد خوش شانسه!

به هر حال رحمتی در این دیدار باید ممنون دار شانسش باشد که حداقل دو بار توسط میداوودی دروازه اش باز نشد. و البته احتمال استقلالی شدن میداوودی در پایان فصل زیاد است و در صورت بازگشتش باید این حرف را از دل رحمتی در آورد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391