برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مس را به ورزشگاه شهرداری راه ندادند

جمعه، ۱۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۲ — گل

در حالی که بازیکنان تیم فوتبال مس آماده رفتن به ورزشگاه شهرداری بودند ناگهان با قفل های متعددی روبرو می شوند که بر درب این ورزشگاه نصب شده بود و هیچکس هم پاسخگوی این اقدام نبود

تیم مس کرمان

در حالی که همه اهالی ورزش در کرمان این روزها یک شعار دارند و آن حمایت همه جانبه از تیم مس برای نجات از سقوط در لیگ برتر است، اوج این حمایت همه جانبه در کرمان به چشم آمد!همه از کمک به مس می گویند و اینکه باید برای این تیم یک بسیج همه گانی در کرمان باشد تا این تیم روزهای دشوار خود را سپری کند اما زمانی که موعد عمل به این شعار قشنگ می رسد، مشخص می شود که کمک‌ها تا چه حد عملی می شود. زمین چمن تیم فوتبال مس یعنی زمین انقلاب اصلا شرایط خوبی ندارد و به اعتقاد اکثر بازیکنان یکی از علل زیاد شدن مصدومیت های بازیکنان این تیم چمن ناهموار و سفت این زمین است. در حالی که زمین چمن ورزشگاه شهرداری کرمان که در خیابان ناصریه کرمان قرار دارد از کیفیت مطلوبی برخوردار است و بازیکنان مس که یک جلسه تمرین هم روی آن انجام داده بودند از کیفیت چمن آن به شدت راضی بودند. قرار بود بازیکنان مس تمرینات خود را برروی این زمین انجام دهند و حتی مکاتبات لازم هم میان مقامات باشگاه مس و باشگاه شهرداری انجام شده بود و حتی قرار شده بود که در ازای هر جلسه تمرین تیم مس برروی چمن ورزشگاه شهرداری، دوسانس از زمان استفاده از زمین انقلاب در اختیار باشگاه شهرداری قرار گیرد اما در حالی که بازیکنان و کادر تیم فوتبال مس آماده رفتن به ورزشگاه شهرداری بودند ناگهان با قفل های متعددی روبرو می شوند که بر درب این ورزشگاه نصب شده بود و هیچکس هم پاسخگوی این اقدام نبود تا بازیکنان مس پس از روبرو شدن با در بسته این ورزشگاه، بازهم راهی ورزشگاه انقلاب شوند و تمرینات خود را در آن زمین پی گیری کنند. هنوز مشخص نیست علت این رفتار در قبال بازیکنان مس چه بوده است و چرا درب این ورزشگاه برروی تیم مس بسته شده است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391