برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همه تناقضات در مورد قرارداد منتظری با استقلال

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۱ — گل

امروز مدیران استقلال و منتظری سه مصاحبه مختلف را انجام دادند که تناقضات فاحشی در آنها دیده می شد.

پژمان منتظری

جدایی پژمان منتظری از استقلال تقریبا قطعی شده است اما امروز مدیران استقلال و منتظری سه مصاحبه مختلف را انجام دادند که تناقضات فاحشی در آنها دیده می شد. در ابتدا مصاحبه فتح الله زاده با ایسنا را در این باره بخوانید که می گوید:«قرارداد ما با منتظری یک ساله است. اما ما قرار اخلاقی داشتیم که شش ماهه باشد و در حال حاضر هم اخلاقا نمی‌توانیم به او اجبار کنیم که بماند. وقتی که با او قرارداد امضا کردیم، به او گفتیم یکساله ببندد اما وقتی پیشنهاد برایش آمد، ما او را اذیت نکنیم و مانع از رفتنش نشویم. به عبارت بهتر یک بحث اخلاقی میان ما شکل گرفت و این بازیکن به ما اعتماد کرد.»او در پاسخ به این سوال که آیا چیزی عاید استقلال از انتقال این بازیکن به تیمی دیگر می‌شود، بیان کرد:«بله، مبلغی به ما از قرارداد او می‌رسد. مثلا ۲۰ درصد از قراردادش متعلق به استقلال است.»

اما علی امیری چند دقیقه بعد با فارس حرف های دیگری را زد.معاون فتح الله زاده در مورد وضعیت منتظری و قراردادش گفت:«جالب است بدانید که قرارداد منتظری با استقلال تا نیم فصل است و تا همین چند روز قبل هم یک ریال دریافتی بابت این نیم فصل نگرفته بود. بازی های که او در نیم فصل دوم برای تیم انجام داده رایگان بوده و شب گذشته هم اعلام کرد حاضر است به خاطر هواداران و شرایط تیم این بازی‌ها را تا زمانی که هست بدون چشمداشت مالی انجام دهد»

حالا برسیم به صحبت های خود پژمان که در این مورد به فارس توضیح می دهد:«قرارداد من با استقلال کاملا شفاف است و از همان ابتدا در قراردادم نوشته شد که می‌توانم از این تیم جدا شوم.»

اما برسیم به تناقضات؛فتح الله زاده می گوید قرار داد ما یکساله است اما امیری می گوید شش ماهه. مدیرعامل استقلال مدعی شده که فقط به خاطر اخلاقیات اجازه حضور منتظری را می دهد که برود اما مدافع آبی‌ها صریحا می گوید که در قراردادش به صورت رسمی و قانونی آمده که بدون هیچ مشکلی در نیم فصل می تواند از استقلال جدا شود. حتی اگر مدیرعامل استقلال عوض شده باشد و فرد جدید نخواهد اخلاق را رعایت کند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391