برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مساوی دربی به نفع مظفری زاده شد!

یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۸ — گل

اگر بازی به سود یکی از دو تیم تمام می‌شد و دربی برنده داشت؛در این صورت می‌شد انتظار داشت اعضای تیم بازنده بعد از سوت پایان بر سر مظفری زاده آوار نشوند و به سوت هایش معترض نباشند؟

سعید مظفری زاده کلا سه بار دربی تهران را سوت زد که یکی از آنها به سود پرسپولیس تمام شد و دو تای دیگر مساوی به پایان رسید.

اما در بازی روز جمعه نتیجه مساوی کاملا به نفع مظفری زاده شد چرا که بعد از سوت پایان او با بیرون آوردن پیراهن داوری اش و البته آن استرچی که کلمه خدانگهدار را روی آن نوشته بود نگاه همه را به خود جلب کرد و خداحافظی اش چندان غریبانه نشد.

حالا فرض کنید اگر بازی به سود یکی از دو تیم تمام می‌شد و دربی برنده داشت؛آیا در این صورت می‌شد انتظار داشت اعضای تیم بازنده بعد از سوت پایان بر سر مظفری زاده آوار نشوند و به سوت هایش معترض نباشند؟آیا می‌شد اعضای تیم برنده را دور داور جمع کرد تا او را در آغوش بگیرند و از زحماتش تشکر کنند؟ آیا در صورت رقم خوردن نتیجه ای جز تساوی مربیان دو تیم اینقدر ریلکس به خداحافظی سعید اهمیت می دادند؟آیا شادمانی تیم برنده و ناراحتی تیم بازنده اجازه می داد تا اصلا حواس کسی به مظفری زاده باشد و در صورت رقم خوردن نتیجه ای غیر از تساوی کسی اصلا آن خدانگهدار را می دید؟

شاید به همین خاطر بود که مظفری زاده تنها ۳ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و تازه یک دقیقه از وقت های تلف شده ای که به خاطر مصدومیت یکی از بازیکنان در وقت های اضافی هدر رفت را محاسبه نکرد تا خیلی زود سوت پایان را بکشد و همه حواس‌ها را به خداحافظی خودش معطوف کند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391