برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: مشکل کرانچار و کی‌روش لاینحل نیست

جمعه، ۱۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۹ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: جلسه‌ای که تاج برای حل مشکل باشگاه‌ها می‌گذارد همه چیز را حل می‌کند و مشکل بین کرانچار و کی‌روش نیز لاینحل نیست.

محمد ترابیان

محمد ترابیان در خصوص وضعیت سپاهان پیش از دیدار فردا با صبای قم عنوان کرد: وضعیت سپاهان بسیار خوب و تیم کاملا آماده این بازی است. امروز هم در تمرین حضور داشتم و وضعیت بازیکنان به لحاظ آمادگی فنی و روحی مناسب بود.

وی با اشاره به وضعیت بازیکن برزیلی مدنظر سپاهان برای حضور در این تیم، اظهار داشت: جذب بازیکن برزیلی که مدنظر ما است بستگی به نظر آقای کرانچار دارد. بعد از دیدار با صبا با سرمربی تیم جلسه‌ای خواهیم داشت و وضعیت این بازیکن بعد از جلسه با کرانچار مشخص می‌شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص وضعیت نویدکیا و سوکای، گفت: سوکای بعد از مصدومیتی که داشت، اکنون آماده شده و در تمرینات شرکت می‌کند. بازی کردن او و اینکه چه زمانی آماده حضور در میدان می‌شود بستگی به نظر کادر فنی دارد و در شرایط خوبی به سر می‌برد، اما در خصوص نویدکیا منتظر پاسخ نهایی هستیم.

ترابیان با بیان اینکه وضعیت نویدکیا باید بار دیگر بررسی شود، ادامه داد: باید MRI پای او را به آلمان بفرستیم که هنوز این کار را نکرده‌ایم. بعد از فرستادنMRI او به آلمان و مشورت بین پزشکان باشگاه و پزشکان آلمانی وضعیت نویدکیا به صورت کامل مشخص خواهد شد.

وی در خصوص مشکل باشگاه‌های آسیایی با تیم ملی، گفت: در حال حاضر اتفاق جدیدی نیفتاده و باید مسابقات را ادامه دهیم تا ببینیم در ادامه چه خواهد شد. من هنوز معتقدم مشکل ما و تیم ملی به خاطر ۱۲ روز است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که مشکل بین کرانچار و کی‌روش قابل حل است یا نه، عنوان کرد: فکر می‌کنم جلسه‌ای که تاج برای حل مشکل باشگاه‌ها می‌گذارد همه چیز را حل می‌کند و مشکل بین کرانچار و کی‌روش نیز لاینحل نیست.

ترابیان در ادامه گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این سوال که همکاری باشگاه سپاهان با تیم زیر ۲۲ سال به چه شکل خواهد بود، خاطرنشان کرد: از تیم ما ۲ بازیکن به تیم زیر ۲۲ سال دعوت شده‌اند که جهان‌عالیان و پهلوان هستند. آقای کرانچار با اضافه شدن این بازیکنان به اردوی تیم زیر ۲۲ سال موافقت کرده و باشگاه سپاهان هم از این دست بازیکنان جوان زیاد دارد که می‌توانند در نبود ۲ بازیکن جای آنها را در ترکیب تیم بگیرند.

وی با بیان اینکه اکنون چند بازیکن‌مان را هم به تیم جوانان داده‌ایم تا در مسابقات روسیه شرکت کنند، گفت: فکر می‌کنم برنامه‌ریزی تیم امید اکنون بهتر از قبل شده، چون باید تیم امید را به گونه‌ای در مسابقات شرکت دهیم که آنها برای حضور در المپیک آماده شوند و شرایط سنی‌شان در مسابقات قانونی باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: اگر اکنون تیم را برای قهرمان شدن در مسابقات ببندیم، نمی‌توانیم این تیم را در المپیک شرکت دهیم و موفق هم نمی‌شویم. به نظرم اگر از بازیکنان جوان‌تری در ترکیب تیم امید استفاده کنیم تیم‌ها نیز بازیکنان‌شان را راحت‌تر به تیم ملی می‌دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391