برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

متوسل زاده:قرارداد دو سالم ۵۰۰ میلیون تومان است

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۸ — اوج نیوز

مهاجم تیم داماش گفت:مدیرعامل متوهمی در همین لیگ ما برای یک بازیکن کم ارزش، ۸۰۰ میلیون برای نیم فصل هزینه کرده است.

امین  متوسل زاده

امین متوسل زاده در گفت و گو با خبرنگار اوج،درباره وضعیت داماش عنوان کرد:این روزها اخبار زیادی اطراف داماش وجود دارد.مثلا اینکه پول نداریم،بحث مالکیتش معلوم نیست،می توانیم یا نمی توانیم مقابل استقلال به میدان برویم ولی به نظر من این چیزها مهم نیست.مهم این است که حقوق شهروندی یک سری آدم در حال تضییع است.

وی ادامه داد:بازیکن قرارداد می بندد و در پایان فصل ۵۰ درصد از قراردادش را طلب دارد.بعد چون در کمیته انضباطی به حقش رسیدگی نمی شود،قید طلبش را می زند و در یک نا امیدی کامل به کارش ادامه می دهد.

مهاجم داماش تاکید کرد:رقابت ما با تیم های دیگر هم نابرابر و خنده دار است.یک تیم صنعتی آن پاداش‌ها را می دهد و بازیکن ما نه تنها خواب پاداش را می بیند صفر درصد از خود قراردادش را دریافت کرده است.این در حالی است که مدیری در داماش فعالیت دارد،فوتبالی است و سرش کلاه نمی رود.از این جهت قرارداد بازیکنان داماش پایین تر از سطح واقعی شان است.

متوسل زاده گفت:باید مشخص شود که رشت به فوتبال نیاز دارد یا ندارد.اگر ندارد چرا ما باید ضرر کنیم؟بعد می گویند فوتبالیست‌ها زیاد پول می گیرند. گناه ما چیست که پایین تر از دستمزد خودمان می گیریم.

وی ادامه داد:قرارداد خود من امسال و پارسال روی هم ۵۰۰ میلیون است.هر کسی بیاید بگوید این پول برای امین متوسل زاده زیاد است هر چقدر بگویند برمی گردانم.این در حالی است که مدیرعامل متوهمی در همین لیگ ما برای یک بازیکن کم ارزش، ۸۰۰ میلیون برای نیم فصل هزینه کرده است.اسم نمی آورم ولی قیمت برخی بازیکنان غیرواقعی است اما این بحث شامل بازیکنان داماش نمی شود.

متوسل زاده تاکید کرد:کاوری که امسال به من داده اند قرمز است.بقیه بازیکنان از پارسال نگه داشتند و کاور آبی برتن دارند.فکرش را بکنید کاور من آبی است.صدای ما را کسی نمی شنود و هیچ حامی نداریم.هیچ قانونی هم نیست که از ما حمایت کند.

وی درباره وضعیت نهایی باشگاه داماش برای بازی مقابل استقلال گفت:قرار است جلسه ای در این باره برگزار کنیم و همه چیز در این نشست مشخص می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391