برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظفری زاده از دلایل خداحافظی اش می گوید:دیگر در این فضا لذت نمی بردم

چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۹ — گل

برای هر کاری باید ذوق و شوق داشته باشی و فضای کنونی فوتبال ما به گونه ای شده که دیگر هیچ لذتی در قضاوتش وجود ندارد.

سعید مظفری زاده

مهمترین خبر امروز در مورد داربی ،به وداع ناگهانی سعید مظفری زاده از دنیای داوری مربوط می‌شد. داور ۳۹ ساله کشورمان در صورتی که شش سال دیگر می توانست به صورت قانونی در میادین قضاوت کند امروز در وبلاگش مطلبی را نوشت که چکیده ان وداع با دنیای قضاوت بود. این داور یزدی امروز اعلام کرد پس از داربی دیگر در هیچ میدانی سوت نخواهد زد. اما دلیل این کار چیست؟

وقتی این سوال را از او کردیم کمی مکث کرد سپس توضیح داد:« برای هر کاری باید ذوق و شوق داشته باشی و فضای کنونی فوتبال ما به گونه ای شده که دیگر هیچ لذتی در قضاوتش وجود ندارد» او که چند وقت قبل مورد اتهام از سوی امیر عابدینی قرار گرفته بود سعی کرد وارد جزئیات تصمیمش نشود و تنها در این مورد گفت:«به هر چه می‌خواستم در دنیای قضاوت رسیدم.داربی را سوت زدم در بازی های بزرگی که قهرمان تعین میشد قاضی بودم و در سطح بین المللی حضور فعالی داشتم از این رو دیگر چیزی باقی نمانده بود که در دنیای قضاوت دنبالش باشم. وقتی از سوت زدن لذت نبری همان بهتر که دیگر قضاوت نکنی»

پیش از این محمد صالحی هم در روز داربی با دنیای قضاوت وداع کرد و سعید مظفری زاده پس از قضاوت در داربی روز جمعه به جرگه داورانی می پیوندد که داربی آخرین قضاوت زندگی شان بوده است. این داور در مورد برنامه اینده اش هم توضیح داد:«اکثر خانواده من در کانادا زندگی می کنند و احتمالا خودم هم به زودی به انجا می روم» مظفری زاده در پاایان در مورد احتمال تغییر عقیده اش گفت:« شک نکنید که هرگز تصمیمم عوض نمی شود»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391