برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: فوتبال ایران با بودجه ‌۲۰ میلیون دلاری پیشرفت نمی‌کند‌

پنجشنبه، ۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۲ — فارس

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به بودجه کم ورزش گفت: فدراسیون فوتبال ایران با بودجه ۲۰ میلیون دلاری می‌خواهد به جنگ بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری فوتبال کشوری مثل ژاپن برود.

مهدیمحمد‌نبی صبح امروز در همایش روابط انسانی و مدیریت سازمانی در فوتبال که در بوشهر برگزار شد اظهار داشت: دولت و مجلس باید کمک کند تا بودجه مناسبی برای ورزش کشور اختصاص یابد چرا که بودجه ورزش که اخیرا اعلام شده بسیار کم است.

وی با بیان اینکه نمایندگان در کمیسیون تلفیق بودجه برای رفع این مشکل باید چاره‌اندیشی کنند، ‌تصریح کرد: خانواده بزرگ فوتبال در کشور بار عظیمی از خواسته‌های مردمی را دنبال می‌کنند و همه باید برای رفع این مشکلات همکاری کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به بودجه‌های تیم‌های بزرگ دنیا اظهار داشت: فدراسیون‌های فوتبال ژاپن و کره سالانه با بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری کار می‌کنند اما ایران ۲۰ میلیون دلار بودجه سالانه می‌خواهد به جنگ آنها برود و این ارقام بودجه‌ای نامتوازن و نابرابر است.

محمد‌نبی اضافه کرد: با تمام این مسائل در ۱۹ رده تیم ملی در رشته فوتبال ۱۶ رده تیم ملی موفق عمل کردند و این نشان از ظرفیت بالای منابع انسانی در کشور است.

وی ادامه داد:۲ میلیون فوتبالیست در ایران داریم اما اگر بودجه کافی در اختیار نداشته باشیم نمی‌توانیم به اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت فوتبال دست یابیم.

محمدنبی با بیان اینکه برنامه منسجمی در عرصه فوتبال داریم گفت: اگر بودجه لازم را در اختیار نداشته باشیم نمی‌توانیم تمام این برنامه‌ها را عملی کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391