برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: موضع فدراسیون برخورد اصلاحی با خاطیان است

پنجشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۲ — ایسنا

دبیرکل فدراسیون خبر داد: موضع‌گیری فدراسیون، برخورد اصلاحی با بازیکنان و عوامل تیم ملی زیر ۲۲ سال است

مهدی محمد نبی

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در موضع‌گیری با بعضی بازیکنان و عوامل تیم ملی زیر ۲۲ سال برخورد اصلاحی خواهیم داشت.

مهدی محمدنبی درباره موضع‌گیری و تصمیم فدراسیون فوتبال نسبت به اشخاصی که در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال اقدام به قلیان کشیدن کرده بودند، اظهار کرد: بر اساس نظر رییس فدراسیون فوتبال در برخورد با بازیکنانی که رفتاری خارج از عرف انجام داده‌اند، قرار شد جلسه‌ای با مدیران باشگاه‌هایشان داشته باشیم تا به نوعی برنامه‌ریزی شود که دیگر این اقدام چه در قالب اردوهای باشگاهی و چه اردوهای ملی شاهد این گونه رفتارها نباشیم و اساسا در این بخش برخورد اصلاحی مد نظر ماست که صورت خواهد گرفت.

دبیرکل فدراسیون درباره برخی از عوامل تیم زیر ۲۲ سال هم گفت: همچنین تصمیمی که درباره تعدادی از اعضای کادر تیم زیر ۲۲ سال گرفته شده این است که چون آن‌ها باید اوضاع را مدیریت می‌کردند تا چنین اتفاقی رخ نمی‌داد، بنابراین در حال حاضر بهتر است تیم را در مسابقه‌های عمان همراهی نکنند تا در آینده رسیدگی‌های لازم صورت گیرد.

نبی تاکید کرد: هر دو تصمیم درباره بازیکنان و عوامل تیم کاملا بر اساس نظر رییس فدراسیون فوتبال است و بر مبنای برخورد اصلاحی در نظر گرفته شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391