برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفت تهران – استقلال صنعتی خوزستان/ عب مانع بزرگ یحیی

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۷ — گل

جدال ویسی- یحیی جدال مربیان جوان است؛مربیانی که در عین کم تجربگی راه های نو و بیشتری برای فرار از بحران در حیطه فنی دارند

تیم نفت تهران

بیائید به این بازی از دریچه تقابل دو مربی جوان و البته موفق نگاه کنیم.هر دو مربی یک نقطه مشترک دارند؛آنها در صبای قم بهترین نتایج ممکن را به دست آوردند با این تفاوت که یحیی در دومین مقطع از هدایت این تیم به عشق نیمکت پرسپولیس دوران موفقیت را نیمه تمام گذاشت و رفت دنبال چالش های بزرگتر که تهش چیز خوبی در نیامد.

برعکس او اما عب صبای قم را آسیایی کرد و با وجود ناکامی در پیکان حالا در شهر خودش و با تیمی نصف و نیمه جایگاه متعادل و قابل قبولی دارد.هر چند استقلال صنعتی در سه هفته اخیر برنده نبوده و شاید روی کاغذ در تهران مقابل تیم قدرتمند یحیی بازنده باشد اما باید ویسی را در این بازی تماشا کرد.

جدال ویسی- یحیی جدال مربیان جوان است؛مربیانی که در عین کم تجربگی راه های نو و بیشتری برای فرار از بحران در حیطه فنی دارند و به روش های قدیمی و اعصاب خرد کن از جمله بازی مستقیم و دامن زدن به حاشیه‌ها متوسل نمی شوند.جدال این دو مربی یک جدال تمام عیار است که البته شاید در سرمای زمستانی و در شهرک اکباتان تماشاگری نداشته باشد و دوربین های تلویزیونی هم سراغش نروند اما می شود از این دوئل جانانه نکته های زیادی را پیدا کرد.

نفت با گل محمدی حالا یک مدعی تمام معناست و بر خلاف پیش بینی‌ها تا حالا کم نیاورده.آنها سایه به سایه پرسپولیس در صدر جدول حرکت می کنند و مثل یک لشگرپرستاره و باتجربه ظاهرا دنبال قهرمانی اند!در این راه آنها باید از مانعی به نام استقلال صنعتی و سرمربی زیرکش بگذرند که در تهران حتی پرسپولیس را با توپ پرش متوقف کرد پس حتما از پس یحیی و نفت هم می تواند بر بیاید.

بازی رفت دو تیم یکی از پرگل ترین بازیهای نیم فصل اول بود که ۶ گل داشت و سهم تیم یحیی دو برابر مجموعه تحت اختیار عب بود.همین پرگل بودن حاصل همان تقابلی است که در سطور بالا به آن اشاره شد.دوئل این مربیان جوان و موفق هم گل دارد،هم صحنه های مهیج که نتیجه اش می شود یک فوتبال به درد بخور که در قحطی بازی های جذاب لیگ غنیمتی است.

حال اگر نفت برنده این دوئل خانگی باشد شاید برای اولین بار صدر را هم تجربه کند و البته استقلال با کسب امتیاز از این بازی به نیمه جدول نزدیک شود که باید تا فرا بعد از ظهرمنتظر برخورد تفکرات یحیی و ویسی برای کسب امتیازهای لازم بود.آیا عب می تواند مانع پیشتازی یحیی و جوان هایش شود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391