برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نقشه های زنجانی – رویانیان نقش برآب شد؟

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۴۷ — گل

زنجانی دوست داشت تیمی قدرتمند داشته باشد که مدیر عاملش محمد رویانیان و سرمربی اش امیر قلعه نویی باشند

رابطه خوب بابک زنجانی سرمایه دار بزرگ ونامدار کشور با محمد رویانیان بعد از حضور دایی در پرسپولیس آن هم زمانی که این مربی با راه آهن قرارداد داشت و مدیر عامل باشگاهش راضی به جد ایی اش نبود، کم کم قوت گرفت تا جایی که هواپیمای پرسپولیس از بین یکی از هواپیماهای ناوگان هوایی قشم ایر متعلق به میلیاردر معروف بیرون آمد و بعدا مشخص شد آقای «ب .ز» در ازای این کمک های قابل توجه برای خرید سهام پرسپولیس دندان تیز کرده است.

رابطه طرفین با مبادلات اقتصادی قوت گرفت و به جاهای خوبی رسید تا جایی که مدتی قبل زنجانی پیشنهاد بزرگی به رویانیان داد. آقای میلیاردر که رویانیان را در لابه لای تنگناهای مدیریتی پرسپولیس می دید به او گفت از پرسپولیس بیرون بیاید و با سرمایه او تیم جدید را در دست بگیرد و به قدرت برساند.او برای رسیدن به هدف خود گام های مهمی هم براشت که از آن جمله مذاکره با امیر قلعه نویی بود.در واقع زنجانی دوست داشت تیمی قدرتمند داشته باشد که مدیر عاملش محمد رویانیان و سرمربی اش امیر قلعه نویی باشند .ماه‌ها قبل وقتی صحبت از مذاکره زنجانی با قلعه نویی رسانه ای شد خیلی‌ها به این موضوع اشاره کردند که او قلعه نویی را برای هدایت راه آهن مد نظر دارد اما داستان فراتر از این حرف‌ها بود.

مالک باشگاه سورینت قصد داشت تیم جدید و متمولی را در دست بگیرد و با افرادی که قبول شان دارد استارت حرکت جدیدی را بزند اما نقشه او در آن مقطع عملی نشد.حالا سرمایه دار مشهور در بازداشت بسر می برد و به نظر می رسد نقشه های او نیز در همان مرحله پیشنهاد باقی ماند. فعلا آقای «ب.ز» نقشه آزاد شدنش را می کشد اما دور نیست آن روزی که او برگردد و دوباره پیشنهاد وسوسه انگیزش را روی میز بگذارد؛شاید آن وقت نه رویانیان مدیرعامل پرسپولیس باشد و نه قلعه نویی دغدغه قهرمان کردن دوباره استقلال.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391