برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: هیچ شکی در مورد خطای هند آرش افشین وجود ندارد

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۵ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس داوری کشورمان درباره ارزیابی‌اش از خطای هند آرش افشین گفت: شکی در خطای هند آرش افشین، مهاجم فولاد در موقع به ثمر رسیدن گل دوم وجود ندارد.

آرش افشین

هوشنگ نصیرزاده افزود: اکثر کارشناسان معتقدند که دست آرش افشین در بازی با تیم فوتبال پرسپولیس با توپ تماس پیدا کرده است به همین دلیل اختلاف نظر در این زمینه وجود ندارد.

کارشناس داوری کشورمان در ادامه اظهار داشت: برخی از کارشناسان این صحنه را غیر عمدی تلقی نموده و معتقدند که تصمیم داور درست بوده اما اکثر قریب به اتفاق کارشناسان بر این عقیده هستند که داور آن صحنه را به عنوان خطای هند باید اعلام می‌کرد.

وی تصریح کرد: هرگاه یک بازیکن فوتبال از آمدن توپ به طرف خودش آگاه و دارای تعادل نیز باشد تمام حرکات او عمدی تلقی می‌شود.

نصیرزاده عنوان کرد: چنانچه بازیکنی تعادل نداشته باشد مثلاً زمین خورده یا در حال تلوتلو خوردن است درآن وقت می‌توانیم بگوئیم که این بازیکن دارای تعادل نیست و نمی‌تواند خود را کنترل کند.

کارشناس داوری کشورمان تصریح کرد: به همین دلیل در چنین صحنه‌هایی خطای هند گرفته نمی‌شود اما در صحنه‌های دیگری که بازیکنی مانند آرش افشین مسلط روی زمین قرار داشته و توپ بعد از برخورد در سطح زمین با دست خود مانع اوج گرفتن توپ شده است.

وی بیان کرد: به هر حال آرش افشین بلافاصله از آن توپ استفاده کرد که باید داور آن صحنه را به عنوان خطای هند اعلام می‌کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391