برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صورت وضعیت نویدکیابه آلمان ازسال شد؛ از چند هفته دیگر با محرم

پنجشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۰ — گل

پا به توپ شدن محرم نویدکیا، بزرگترین روزنه امیدی است که این روزها می‌تواند برای سپاهان به وجود بیاید.

علی کریمی و محرم نویدکیا

وقتی کرانچار و تیمش مدت‌ها برای آمدن او و سوکای انتظار کشیده‌اند، حالا حتماً باید منتظر آغاز دوره جدیدی در این تیم اصفهانی بود. آن هم در شرایطی که محرم حتی همین حالا هم هیچ اطمینانی بابت بازگشتش نداده و همیشه در این رابطه با ابهام صحبت می‌کند.

در میان تمام این ابهام‌ها اما حضور او در تمرین‌های تیم و پا به توپ شدنش می‌تواند نشانه خوبی برای بازگشت محرم به تیم کرانچار باشد.

به خصوص که این تمرین‌ها با خواسته شخصی خود نویدکیا آغاز شده و به دلیل اینکه کاپیتان سپاهانی‌ها احساس می‌کرده شرایطش بهتر شده تصمیم به حضور در تمرین‌ها گرفته.

حالا اما تنها یک خوان دیگر تا حضور صد در صدی این بازیکن در ترکیب سپاهان باقی مانده و آن هم تأییدیه نهایی پزشک آلمانی اوست. پزشک جراح آلمانی نویدکیا هنوز جواب استعلام این بازیکن برای چگونگی وضعیت درمان و زمان بازگشت او را ارسال نکرده. به همین دلیل مسوولان سپاهان سه شنبه باردیگر MRI آخر این بازیکن را برای پزشک آلمانی ارسال کردند تا او هر چه زودتر جواب این باشگاه را بدهد.

قاسم زاغی‌نژاد، مربی سپاهان با تأیید این خبرها درباره آخرین وضعیت محرم نوید‌کیا اینطور توضیح می‌دهد: «مدارک پزشکی نویدکیا را به آلمان فرستاده‌ایم تا پزشک او بررسی کند و روند پیشرفتش را به ما بگوید. فعلا منتظر نظر پزشک آلمانی نویدکیا هستیم تا به طور قطع بگوییم این بازیکن از چند هفته دیگر می‌تواند به میدان برود.»

با آمدن سوکای، به نظر می‌رسد سپاهان در صدد آن است که با تقویت محرم می‌خواهد بار دیگر به روزهای اوج خود برگردد و حرکتی که با چراغ خاموش به سمت صدر جدول آغاز کرده را به سرانجام برساند.

کرانچار که پیش از این تجربه احیای سپاهان را داشته، حالا همچنان چشم امید مسوولان و هواداران را به همراه خود می‌کشد چرا که آنها هنوز از یاد نبرده‌اند لیگ یازدهم را که کرانچار تیم از هم گسیخته لوکا را در دست گرفت و در نهایت با ناباوری آن را قهرمان کرد و این یعنی کرانچار به خوبی می‌داند وقتی محتاج سه امتیاز است، چگونه آن را کسب کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391