برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: اگر تمام دنیا هم تونی را صدا کنند من از جلالی حمایت می کنم

چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۹ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:تونی اولیویرا ۵۰۰ میلیون تومان از ما می خواست تا قرارداد امضاء کند.

تیم ملوان و تیم تراکتورسازی تبریز

جمشید نظمی در نشست خبری خود عنوان کرد: من به بحث قضاوت و تحلیل‌ها چند هفته گذشته ورود نمی کنم اما واقعیت این است که تیم را رده ششم تحویل گرفته ام و متاسفانه شرایطی تحویل گرفتم که تیم دچار حاشیه‌ها بود.این روند موجب شده که تیم مقطعی نتیجه بگیرد و این نشان از این است که ما نیاز داریم تا حرفه ای باشیم، در این مورد باید فرهنگ سازی کنیم.

وی ادامه داد: سایت های هواداری در برخی موارد با مطالبی به باشگاه آسیب می رسانند. در کنار این ۱۵ رقیب در لیگ داریم که جنگ روانی موجب شده که در محیط های ورزشی بحث فضا سازی روانی هم وجود دارد.

نظمی با خطاب قرار دادن هواداران تراکتور گفت : بین هوادار و تماشاگر باید فرقی باشد، در روزهای گذشته بیش از ۲۵۰۰ پیام دریافت کردم و این نشان می دهد که هوادار جزیی از تیم هستند و یار دوازدهم ما محسوب می شوند ولی تماشاگر همان کسی که صرفا همان شخصی است که بلیط دارد و به صرف وقت تلف کردن و در واقع لذت بردن از بازی به بازی می آید.

وی ادامه داد:تراکتورسازی نیاز به آرامش دارد، تیم ما باید آرامش خود را به دست بیاورد و سپس وارد بحث های تاکتیکی و تکنیکی شود .بهمن ماه ماه سرنوشت ساز برای تیم است باید در جام حذفی طوری بازی کنیم که بتوانیم به فینال برویم.

مدیر عامل جدید باشگاه تراکتور گفت : برای بازی ۵ شنبه آمادگی کامل داریم و تیم یکدل شده و امیدواریم که آن شور و نشاطی که در هواداران هم هست بازی رو با موفقیت به پایان ببریم.

مدیر عامل جدید باشگاه درباره کرار هم گفت : آقای زینی زاده قراردادی با مدیر برنامه های وی بسته بودند که قرار بود که وی در مقابل این قرارداد در نیم فصل به تراکتور بیایند و در تراکتور بازی کند.دوبار هم باشگاه برای وی بلیط خریداری کرده بو که دیروز در طی حضورم در تهران با دیدار با مدیر برنامه های وی صحبت کردیم و در مورد کرار با وی صحبت کردیم و تکلیف وی را جویا شدم تا آمدن و نیامدن را وی را به ما اعلام کنند. تیمی که کرار در آن بازی می‌کند اجازه حضور وی را در تراکتور نمی دهد و وی از ما عذر خواهی کرد .

خبرنگاری از نظمی درباره حد و حدود اختیارات اش در باشگاه پرسید که وی گفت : حد و حدود یک مدیر عامل باشگاه در قوانین باشگاه کاملا مشخص است و به نظرم حد و حدود من هم در باشگاه مشخص و معین است.

خبرنگاری از وی در مورد تشویق تونی در استادیوم نظر وی را جویا شد و اینکه هواداران از این اظهار نظر وی که تمام قد از جلالی حمایت می‌کند دلگیر شده اندکه مدیر عامل تراکتور گفت : من باز هم تمام قد از جلالی حمایت می کنم و شعار حمایت از تونی که بعضی مواقع ان را در استادیوم می شنویم که این سخن هواداران واقعی نیست و کار عده ای تماشاگر است که به نظرم باید از این مردم پرسید اگر تونی مربی خوبی است چرا برای خود نتوانسته تیمی در این مدت دست و پا کند. تونی اولیویرا ۵۰۰ میلیون تومان از ما می خواست تا قرارداد امضاء کند و آیا این موضوع می تواند در شرایط اقتصادی کنونی مورد قبول باشد؟ دوم اگر تمام دنیا هم تونی را صدا کنند من از جلالی حمایت می کنم.

مدیر عامل جدید باشگاه در قبال این موضوع که هواداران خواستار تونی هستند هم گفت:تصمیم گیرنده باشگاه هیئت مدیره باشگاه است که پول به باشگاه آورده اند و انها نمی توانند در تصمیمات هیئت مدیره باشگاه دخالت کنند.البته باشگاه و هواداران در یک جناح هستند ولی الان سپاه مالک این باشگاه است و آنها هم پول آورده اند و حق دارند که مربی را که دوست دارند به باشگاه بیاورند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391