برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: با هیچ مربی‌ از جمله استیلی مذاکره نکرده‌ایم، اولیویرا جزو گزینه‌های ما است

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۷ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تاکنون با هیچ مربی مذاکره نکرده‌ایم و از امروز گزینه‌های مورد نظر را بررسی خواهیم کرد.

جمشید نظمی

جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بامداد دوشنبه در برنامه تلویزیونی موج فوتبال اظهار داشت: بعد از استعفای مجید جلالی سعی کردیم عجله نکنیم و استعفای وی را بررسی کنیم و سرانجام هیئت مدیره با استعفای این مربی موافق کرد.

وی افزود: در گذشته مطرح شده بود که جلالی با باشگاه تسویه حساب کرده بود و بعد از استعفای خود قبل از بازی با سایپا قصد ترک تبریز را داشت ولی باید عنوان کنم که هیئت مدیره با استعفای وی مخالف بود و جلالی با این تفسیر قصد تسویه حساب داشت که فکر می‌کرد با استعفایش موافقت می‌شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: تاکنون با هیچ مربی مذاکره نکردیم و از امروز گزینه‌های مورد نظر را بررسی خواهیم کرد. تمامی اسامی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود فقط حدس هستند و هیچ گزینه‌ای از سوی باشگاه مطرح نشده است.

نظمی در خصوص اینکه سرمربی جدید تراکتورسازی داخلی خواهد بود یا خارجی، خاطرنشان کرد: گزینه‌های مختلف را از امروز بررسی خواهیم کرد ولی هنوز چیزی مشخص نیست و ممکن است گزینه مورد نظر داخلی یا خارجی باشد و باید با بررسی تمامی جوانب تصمیم‌گیری کنیم.

وی ادامه داد: تونی اولیویرا نیز جزو گزینه‌های مورد نظر است ولی من هنوز صحبتی با او نداشتم و مدیرعامل سابق با تونی مذاکره کرده بود. خودم باید با این مربی صحبت کنم تا شرایط را ببینیم و در ادامه تصمیم‌گیری کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: در رسانه‌ها خواندم که حمید استیلی عنوان کرده بود که از سوی باشگاه تراکتورسازی با وی تماس گرفته شده ولی من هیچ صحبتی با این مربی نداشتم و این موضوع را تکذیب می‌کنم. شاید شخصی با نام باشگاه تراکتورسازی با وی تماس گرفته ولی به طور حتم این فرد از سوی باشگاه نبوده است.

وی تاکید کرد: باغ آبادی را به عنوان سرپرست فنی تیم انتخاب کردیم تا برای دیدار مقابل راه‌آهن مسئولیت را عهده‌دار شود. خوشبختانه وی مقبول بوده و همه در تیم او را قبول دارند.

نظمی در پاسخ به اینکه وضعیت سرمربی جدید تا چه زمانی مشخص می‌شود، گفت: مطرح کردن زمان خوب نیست و ما در خصوص زمان صحبتی نمی‌کنیم تا تیم دچار استرس نشود. تیم فعلاً با باغ آبادی به کار خود ادامه می‌دهد و ما نیز بدون عجله گزینه‌های مورد نظر را بررسی خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص وضعیت جاسم کرار اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی با جاسم کرار قراردادی بسته بود و حتی دو بار برای این بازیکن بلیت تهیه کرد ولی وی نیامد. سرانجام کرار به ما گفت که باشگاه فعلی وی اجازه جدایی این بازیکن را نداده و پیوستن این بازیکن به تراکتورسازی منتفی شد.

وی گفت: بهمن‌ماه سرنوشت تراکتورسازی در جام حذفی را رقم خواهد زد و اسفند نیز ماه سرنوشت‌ساز ما در آسیا است. از هواداران تراکتورسازی خواهش می‌کنم بدون حاشیه به حمایت از تیم خود بپردازند و به عنوان یار دوازدهم حامی تیم خود باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391