برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: هواداران نباید به من توهین می‌کردند

یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۰۱ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: برخی خبرنگاران در کنفرانس خبری می‌خواستند من را مقابل هواداران قرار دهند و دائم در این مورد سوال می‌کردند.

تیم تراکتورسازی تبریز

جمشید نظمی در مورد شرایط تراکتورسازی و رفتار هواداران در دیدار مقابل صبای قم گفت: بنده روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی صحبت‌های خود را گفتم و نمی‌خواهم زیاد این مسئله را باز کنم.هواداران معترض هستند و شاید تا حدی هم حق دارند اما باید فرصت جمع‌بندی را پیدا کنیم تا بتوانیم به نتیجه بهتری در مورد این رفتارها برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف استعفای جلالی چه می شود، اظهار داشت:امروز همه چیز مشخص می شود.من نیز حدود یک هفته است کار خودم را آغاز کرده‌ام و هنوز به آن شکلی که باید در باشگاه مستقر نشده‌ام. اگر قرار باشد کاری انجام دهم باید قانونا حکم مدیرعاملرا دریافت کنم.هنوز حکم خود را از هیأت مدیره دریافت نکرده‌ام و اگر قرار باشد کاری هم انجام دهیم باید در آن زمان انجام دهم.

نظمی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی‌کند شعارهایی که علیه اودر ورزشگاه داده می‌شود بی‌انصافی است چرا که او تازه کار خود را در باشگاه آغاز کرده است، تصریح کرد: حضور من در باشگاه تراکتورسازی هنوز به ۱۰ روز هم نرسیده است. من دوشنبه هفته گذشته در باشگاه معرفی شدم. به هر حال هوادار دارای احساسات است و اگر هم توهینی به من می‌کنند ناراحت نشده‌ام. آنها حداقل در رابطه با من نباید این کار را انجام می‌دادند چرا که بنده هنوز امور تیم را به طور کامل در اختیار نگرفته‌ام و کار خاصی انجام نداده‌ام. هوادار دارای احساسات است و تحت تأثیر شرایط بازی مسئله‌ای را بیان می‌کند که درست نیست.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای برطرف شدن این وضعیت دارد، گفت: این مسئله درست می‌شود. برنامه‌های خود را در کنفرانس خبری به طور کامل بیان کردم اما متأسفانه یک مقدار صحبت‌های من تحریف شد و برخی دوستان با جابجا نوشتن صحبت‌ها مشکلاتی را به وجود آورده‌اند. اعلام مواضع و صحبت‌های من روی سایت باشگاه قرار دارد و همانموثق است. آن صحبت‌ها مواضع رسمی منو کاملا درست است.

نظمی در مورد اینکه از صحبت‌های او در کنفرانس مطبوعاتی برداشت غلط شده است و او اصلا نگفته که هواداران در باشگاه هیچ کاره هستند، خاطر نشان کرد: برخی دوستان قصد شیطنت داشتند. آنها قصد داشتند از صحبت‌های من چیزی دربیاورند که باشگاه و هیأت مدیره را مقابل هواداران قرار دهند. ۳ بار این موضوع را از من پرسیدند و من به آنها گفتم به دنبال بیرون آوردن چه منظوری از صحبت‌های من هستید. من اعلام کردم هوادار، مدیریت و هیأت مدیره ۳ رکن مهم تشکیلات باشگاه هستند که هر کدام دارای نظریات و عقاید خود هستند اما آن دوستان تلاش می‌کردند هیأت مدیره و باشگاه را مقابل هواداران قرار دهند اما من اجازه چنین کاری را به آنها ندادم اما متأسفانه آن چیزی که در ذهن خودشان وجود داشت روی کاغذ نوشتند. حتی صدا و سیمای استان نیز بعد از انجام کنفرانس خبری مصاحبه‌ای که انجام داده بودم را از اخبار پخش کردند. اگر این دو مصاحبه را مشاهده کنید متوجه می‌شوید چیزی که از اخبار پخش شده با چیزی که برخی دوستان نوشتند کاملا متفاوت است. برخی به دنبال پیشرفت و مطرح شدن باشگاه نیستند بلکه می‌خواهند خود را مطرح کنند. این کار درست نیست.

نظمی در ادامه خاطر نشان کرد: من هنوز کار باشگاه را به طور کامل تحویل نگرفته‌ام که هواداران بخواهند علیه من شعاری بدهند یا تعریف کنند. من اگر مورد تشویق هم قرار می‌گرفتم از این مسئله خوشحال نمی‌شدم. اگر هم صحبتی بیان شده نباید مورد توهین قرار می‌گرفتم. تشویق و توهین من در این مقطع کار بی‌پایه‌ای است چرا که هنوز هیچ چیز مشخص نشده است. پس از گذشت یک سال و با دیدن کارهایی که من انجام دادم می‌توانند من را مورد تعریف یا انتقاد قرار دهند.اکنون زمان انجام این کار نیست.

مدیرعامل تراکتورسازی در پایان تأکید کرد: انتظار من از رسانه‌ها این است در مسیری که قرار گرفتیم به ما کمک کنند، رسانه‌ها نیز رکنی در این مسیر هستند. باید همه به هم کمک کنیم تا بتوانیم شرایط تیم را به موفقیت برسانیم. بنده آن روز در کنفرانس مطبوعاتی از خبرنگاران خواستم به یکدیگر کمک کنیم تا در مسیر تقویت باشگاه قدم برداریم. من اعلام کردم روز دوشنبه که به عنوان مدیرعامل معرفی شدم یک روز نیز باید باشگاه را ترک کنم و هر آمدنی رفتنی دارد. از آنها خواهش کردم لازم نیست از من حمایت کنند بلکه باشگاه تراکتورسازی را مورد حمایت قرار دهند. تغییراتی انجام شده و طی آن حمید زینی‌زاده از باشگاه کنار رفت. او برای تراکتورسازی زحمت کشید و دوست ما است و به هیچ کس اجازه نمی‌دهم به او توهین کند.زینی‌زاده تلاش خود را کرد اما اتفاقاتی افتاد که شرایط به این گونه رقم خورد حالا مننیزبرای خدمت کردنآمدم تا نام نیکی از خود به جا بگذارم.در پایان همه ما می‌رویم اما تنها تیم است که می‌ماند. افتخاری که تیم کسب می‌کند برای شخص من نیست بلکه برای استان آذربایجان، هواداران و مردم تبریز است. اکنون نیز از رسانه‌ها و هر کسی که می‌تواند کمک بکند خواهش می‌کنم از این مسئله دریغ نکند و تیم را مورد حمایت قرار دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391