برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چه چیز در مکالمه تلفنی نکونام و قلعه نویی گذشت؟بزرگوار می خوای بری بدون جنجال برو

سه‌شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۱ — گل

قلعه نویی در پایان به کاپیتان تیم ملی گفت اگر به هر علتی دوست نداشتی در ادامه کار با ما باشی دست کم به گونه ای از استقلال جدا شو که حاشیه نداشته باشد.

اگرچه جواد نکونام یکی از غایبان سرشناس تمرین امروز استقلال بود اما غیبت او چندان هم بدون هماهنگی صورت نپذیرفت. دقایقی قبل از شروع تمرین، نکونام با تلفن همراه قلعه نویی تماس گرفت و به او از دلایل نیامدنش سر تمرین گفت.قلعه نویی بعد از شنیدن صحبت های نکونام به او گفت این یک موضوع درون خانوادگی است و تو نباید موضوع به این مهمی را در برنامه نود مطرح می کردی. قلعه نویی با دلخوری از نکونام به او توضیح داد که هیچ وقت ما کسی را به زور نگه نمی داریم.نمیدانم قرارداد تو مثل منتظری است که میتوانی بدون رضایت نامه باشگاه بروی یا نه. اما در مجموع اگر واقعا دلت با استقلال نیست ما به زور نمی توانیم حفظت کنیم. در این مکالمه کوتاه طرفین حتی المقدور احترام یکدیگر را حفظ کردند اما قلعه نویی در پایان به کاپیتان تیم ملی گفت اگر به هر علتی دوست نداشتی در ادامه کار با ما باشی دست کم به گونه ای از استقلال جدا شو که حاشیه نداشته باشد.

به نظر می رسد مشکل اصلی نکونام به این موضوع مرتبط است که احساس می‌کند باشگاه استقلال و شخص قلعه نویی آنطور که هوای منتظری را داشتند، در مورد او حساسیت ندارند. نکونام با استفاده از ابزار رسانه این شوی بزرگ را به راه انداخت اما گمان می‌رود طرفین سرانجام مثل دو دفعه قبل بدون هیچ تلفاتی با یکدیگر آشتی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391