برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصرتی:زینی زاده می خواست درخواست مردم را اجرا کند

سه‌شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۶ — خبرآنلاین

مدافع تراکتورسازان می گوید با شرایطی که پیش آمده خیلی سخت است آنها در لیگ برتر قهرمان شوند.

محمد نصرتی درباره تعطیلی تمرین امروز تراکتورسازان می گوید:«تعطیلی که نبود،فقط یک تمرین خیلی سبک را برگزار کردیم و آمدیم خانه.»

از او درباره شعارهایی که هواداران درباره جلالی دادند پرسیدیم که نصرتی این واکنش را نشان داد:«راستش نمی دانم چه بگویم.به هر حال هواداران هم انتظارهایی دارند.من نمی توانم درباره کادر فنی و اتفاقاتی که افتاده حرفی بزنم.به هرحال آقا مجید هم چند سال مربی من بوده است اما هواداران از زمانی که ما وارد ورزشگاه شدیم نسبت به جلالی و هیات مدیره موضع گرفتند.»

نصرتی که چند هفته قبل با جلالی به مشکل خوره بود همه چیز را تکذیب می‌کند و می گوید:«من با کسی مشکلی ندارم حتی با آقا مجید که مربی ام بوده است.»

از مدافع تراکتورسازان پرسیدیم که با شرایط فعلی تیم شما قهرمان لیگ برتر می شود یا نه که او گفت:«اینجا خیلی سرد است و زمین یخ می زند.کسی باورش نمی شود اما انگار با پای برهنه داریم روی سرامیک فوتبال بازی می کنیم.خیلی‌ها می گویند این شرایط برای مهمانان هم یکی است اما آنها یک بازی اینجا می کنند و تمام تلاش شان برای گرفتن یک امتیاز است.اینجا اصلا نمی توانیم تمرین کنیم که بدنهایمان آماده باشد.این از شرایط تمرینی و بدنی.حاشیه هم که آنقدر زیاد است که هر روز اتفاق جدیدی می افتد.با شرایط موجود قهرمان شدن ما خیلی سخت است.بنده خدا هواداران هم در این سرما به ورزشگاه می آیند و توقع دارند تراکتور مسابقات را ببرد.»

به نظر تو آیا جلالی می تواند در تراکتورسازی دوام داشته باشد؟:«نمی دانم،این تصمیمی است که هیات مدیره و خود جلالی گرفته اند.زینی زاده داشت خواسته مردم را اجرا می کرد.به هر حال او نمی تواند بیاید با همه تک به تک جلسه برگزار کند.هواداران در ورزشگاه خواسته ای دارند و او داشت خواسته مردم را اجرا می کرد.در هر صورت امیدوارم که همه دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم بهترین نتایج را با تراکتورسازان بگیریم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391