برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: بی‌اخلاقی جوانان در کیش تبعاتی را به وجود آورده است

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۱ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: بی‌اخلاقی در اردوی کیش لطمه زیادی به فوتبال کشورمان زده است و این برخورد بازی با آبروی جوانان شایسته کشورمان است.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی در خصوص مسائل اتفاق افتاده در اردوی تیم ملی امید به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه باید گفت قلیان کشیدن حرکت اشتباهی است که از جوانان ما سر زده و این حرکت قطعاً تبعاتی را برای خانواده‌ی ورزش به وجود می‌آورد.

کارشناس و پیشکسوت فوتبال کشورمان در ادامه افزود: متأسفانه این مسائل خصوصاً "کشیدن قلیان" در تمامی اقشار جامعه‌ی ایرانی ما وجود دارد و فقط به حیطه‌ی ورزش محدود نمی شود باید بگویم فقط شکل مسئله است که تغییر پیدا کرده است وگرنه رفتار همان رفتار است و اگر خطایی هم باشد همه با خطای انجام شده در جامعه است فقط شکل آن متفاوت است.

وی در خصوص برخورد با جوانان تصریح کرد: باید برخورد ما با جوانان برخورد ارشادی باشد نحوه‌ی برخور ما باید طوری نباشد که به کسی بی‌احترامی شود البته من بی‌اخلاقی را نمی‌پذیرم ولی باید به شکلی رفتار شود تا عدالت در برخوردها نیز رعایت شود.

کارشناس فوتبال کشورمان با انتقاد از مسئولان کمیته انضباطی و دبیر ستاد مبارزه‌ی با تخلفات حرفه ‌ای فوتبال تاکید کرد: بزرگان دین ما گفته‌اند وقتی خطایی صورت گیرد باید برخورد هم متناسب با آن خطا باشد و نباید بی‌جهت با آبروی جوانان بازی شود. وقتی جرم مسجل شد باید بی سرو صدا و دور از هیاهوی رسانه‌ها به این قضیه پرداخته شود و نباید این مسئله را در بوق و کرنا کرد.

وی ادامه داد: این برخورد شایسته‌ای نیست که آبروی چند جوان برده شود قطعا اشتباهی صورت گرفته اما نباید اشتباه را این‌ قدر بزرگ کرد که به دیگر مسائل ورزش آسیب رساند از "حسن‌زاده" این انتظار را دارم که در برخورد نباید با آبروی جوانان بازی کرد و صرفا نباید روی حرف یک نفر مسئله را رسانه‌ای نمود و به نظر من نباید این مسئله در سایت‌ها و جراید مطرح می‌شد.

پنجعلی با اشاره به قضیه "قهرمانی" نیز عنوان کرد: معضل قضیه "قهرمانی" داور بازی را نگاه کنید به هیچ وجه به این مسائل رسیدگی نمی‌شود و چند ماه است که این مسئله مطرح شده است پس چرا با این معضلات برخورد نمی‌کنند ما از برخی مسائل به سادگی عبور می‌کنیم و اما مسائل دیگر را به سرعت برق و باد و در سریع‌ترین زمان ممکن پیگیری می‌کنیم که این نوع برخوردها شایسته‌ نیست.

کارشناس فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: در حالیکه روشن است تیم‌های دیگر با برنامه‌ریزی آماده صعود به المپیک هستند ما با مسائل پیش پا افتاده‌ای که می‌توان به خاطر آبروی تیم ملی در خانواده تیم برطرف کرد خودمان را از اصل قضیه که همان صعود است دور خواهیم ساخت و امیدوارم که مسئولین به آموزه‌های دینی توجه داشته باشند و با برخورد صحیح و منطقی راه را برای صعود هموار کنند تا شاهد موفقیت دیگر در رده جوانان و صعود به المپیک باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391