برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال اشتباه است

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۹ — مهر

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برنامه ریزی فدراسیون در سال منتهی به جام جهانی برای تیم امید اشتباه است گفت: پیام صادقیان و محسن مسلمان طبق برنامه از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شدند و قرار هم نیست جایی بروند، چون بازی‌های حساسی داریم و سرنوشت لیگ می‌تواند در همین سه هفته آینده رقم بخورد.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی با اشاره به اتفاقاتی که در مورد بازیکنان این تیم و تیم امید رخ داده است افزود: باشگاه پرسپولیس تا همین امروز بسیار فراتر از مسوولیت‌های خود و قوانین فیفا تا نهایت توان خود با تیم‌های ملی همکاری کرده است و حالا به خاطر همین تیم ملی و جام جهانی باید به لیگ بها داده شود. وی ادامه داد: در مقاطع مختلف این فصل در شرایطی که بسیاری رقبای ما با تمام قوا تمرین می‌کردند، تمرینات پرسپولیس با غیبت نزدیک به ۱۰ ملی‌پوش برگزار می‌شد. در شرایطی که پرسپولیس تغییرات زیاد داشت و کادر فنی زمان می‌خواست تا نفرات را هماهنگ کند. در وقفه‌های لیگ بسیاری نفرات ترکیب اصلی غایب بودند، اما علی دایی و باشگاه حتی یک بار گله نکردند و چه بسا که اگر چنین شرایطی حاکم نمی‌شد همین حالا امتیازات بیشتری داشتیم. مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال وقتی می‌خواهد برنامه‌ریزی کند باید چند ماه جلوتر را ببیند و مسائل را سبک و سنگین کند. این تیم زیر ۲۲ سال واقعا چقدر برای فوتبال ما کارآیی دارد؟ ای کاش از روز اول این تیم را با یک شرایط سنی می‌بستیم که حداقل بتواند در المپیک شرکت کند. این یک برنامه‌ریزی اشتباه، آن هم در سال منتهی به جام جهانی بود. درحالی که بهره‌ای هم از آن نمی‌بریم. هواداران از باشگاه‌هایشان توقع دارند و پرسپولیس بیشترین طرفدار را دارد. اگر تیم نتیجه نگیرد هوادار دلسرد می‌شود.

وی افزود: این دلسردی به کل فوتبال و در نهایت تیم ملی رخنه می‌کند. فدراسیون جدا از مسائل فنی و اینکه در تمام دنیا باشگاه و لیگ را پایه رشد فوتبال می‌دانند، حداقل از نظر روانی هم که شده نباید اجازه بروز چنین شرایطی را بدهد. هواداران، نباید تیم ملی را روبروی باشگاه محبوب خود ببیند.

محمد پنجعلی خاطرنشان کرد: اگر به خاطر رقابت‌هایی که هیچ امتیازی برای ما ندارد، لیگ و تیمی مثل پرسپولیس را قربانی کنیم. مردم را از دست می‌دهیم. نشاط جامعه فوتبال را از دست می‌دهیم و اینها در سال منتهی به جام جهانی، برای تیم ملی مهم است. تیم ملی که تدارک خوبی ندارد فضای روانی هم خراب شود، جبران ناپذیر خواهد بود. بازیکن در لیگ آماده می‌شود و با این روش بازیکنان هم از نظر فنی آسیب می‎بینند. وی تصریح کرد: از یک طرف این مسائل وجود دارد و از سوی دیگر تعهدی که ما نسبت به هواداران خودمان داریم. فدراسیون و سازمان لیگ هم به ما و این مردم متعهد است که در هر رقابت و در مجموع رقابت‌ها شرایط برابر و منصفانه ایجاد کند و برنامه‌ریزی به شکلی که به ضرر یک تیم و به سود تیم دیگر شود، شائبه برانگیز خواهد شد.

پنجعلی در پایان گفت: ما نمی‌توانیم از دو بازیکن محوری خودمان بگذریم. صادقیان و مسلمان برگشتند و هیچ جا نخواهند رفت. ما بازی‌های حساسی داریم و شاید بتوان مدعی شد، سرنوشت صدر جدول لیگ در هفته‌های پایانی در همین هفته‌ها رقم می‌خورد. بسیاری اوقات قهرمان لیگ در مصاف رودرروی دو تیم مدعی مشخص می‌شود و این نکته‌ای نیست که اجازه داشته باشیم از آن بگذریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391