برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: این‌قدر از دادکان حمایت می‌کنم تا چشم برخی در‌آید

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۶ — فارس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من انتقاد کردم که چرا از دادکان تجلیل شده؟! من کسی هستم که از دادکان به عنوان یکی از شاگردان ممتازم حمایت کرده‌ام.

علی پروین ، با انتقاد شدید از برخی مطالب در خصوص جشن ۵۰ سالگی پرسپولیس و حرف‌هایی که اعلام شده کهاو مخالف تقدیر از دادکان بود، گفت: من واقعاً مانده‌ام که باید چه حرفی بزنم؟ چرا عادت به هم انداختن پیشکسوتان را فراموش نمی‌کنیم؟ من واقعا نمی‌دانم چه حرفی باید بزنم، عالم و آدم و خدا و پیغمبر می‌دانند که من گفته‌ام آقایان امثال دادکان باید وارد گود شوندو کمک کنند. خدای ناکرده نمی‌خواهم زحمات کفاشیان را زیر سؤال ببرم اما دادکان‌ها برای ورزش ما مفید هستند و ساده نباید از کنار اسم آنها گذشت.

وی افزود: وقتی رسانه‌ها را می‌بینیم نوشته‌اند که من گفته‌ام دادکان کجای پرسپولیس بوده که از او تقدیر شده یا من ناراحت شدم که این اتفاق افتاده نمی دانم چه بگویم.ببینید دادکان یکی از شاگردان ممتاز من بوده، هست و خواهد بود و همیشه هم مانند تمام شاگردانم حتی آنهایی که به من تهمت هم زده‌اند برایش آرزوی موفقیت دارم. دادکان خودش را ثابت کرده و به نظرم با آمدنش در این جشن دل خیلی‌ها را خوشحال کرد.

پروین ادامه داد: اهل تکذیب و تکذیب‌بازی نیستم اما وقتی که چیزهایی و نوشته‌هایی را می‌بینم باور کنید نمی‌دانم باید چه حرفی بزنم. ما مگر به کسی بدی کردیم که دنبال این حرف‌ها هستند، باز هم یک جشن گرفتند، پیشکسوتان خندیدند و حرف و حدیث‌ها را شروع کردند. حالا که اینطور شد مطمئن باشید آنقدر از دادکان حمایت می‌کنم تا چشم برخی‌ها دربیاید. من نه از کسی ترسی دارم و نه حرفی اما به خدا با این مسائل برخی راه به جایی نمی‌برند و من واقعا امروز از این موضوع بسیار ناراحت شدم.

پروین در پایان خاطر نشان کرد: دیگر نمی‌خواهم درباره این مسائل حرف بزنم و باز هم تکرار می‌کنم امثال دادکان و دادکان‌ها باید به این ورزش بچسبند تا ما بتوانیم از تجارب آنها استفاده کنیم. نه تنها بابت تقدیر از دادکان و حضورش در مراسم ۵۰ سالگی پرسپولیس ناراحت نشدم بلکه انگار دنیا را به من دادند که او در این مراسم بود. اصلا همه شاگردانم، مربیانم، استادانی که در این مراسم بودند باعث شدند که با دیدن آنها حس عجیبی داشته باشم پسشما را به خدا حرف و حدیث‌ها را کنار بگذارید و بگذارید این حرمت‌ها حفظ شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391