برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاشازاده: استقلال از نظر مهره کم ندارد

سه‌شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۵ — فارس

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از نظر مهره به نظرم استقلال کم ندارد و شاید در این برهه کسی مصدوم باشد اما از اول فصل استقلال تیم پرمهره‌ای بوده است. این تیم در نقل و انتقالات خوب بسته شده و در نیم‌فصل هم بازیکنان خوبی گرفت‌.

مهدی پاشازاده، درخصوص انتقاداتی که این روزها به نحوه بازی کردن استقلال گرفته می‌شود گفت: اگر تیمی مثل بارسلونا بازی کند و نتیجه هم بگیرد می‌توان گفت آن تیم ایده‌آل بازی می‌کند اما اگر شما زیبا بازی کنید و نتیجه نگیرید انتقادات چند برابر می‌شود. فوتبال ورزشی است که هیچگاه نمی‌توان در آن همه را راضی کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اظهارات امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه به علت نداشتن بازیکن مجبور شده با ۱۴ بازیکن مقابل راه‌آهن حاضر شود و اینکه آیا او نمی‌توانست از بازیکنان امید در این بازی استفاده کند تا بلکه چهره جدیدی از میان آنها کشف شود اظهار داشت: این مسائل سلیقه مربی است که راجع به ارنج تیمش تصمیم می‌گیرد اما اینکه از بازیکنی جوان یا امید استفاده کند یا نکند موضوعی است که به خود سرمربی برمی‌گردد اما بعضی از مربیان به بازیکنان جوان اعتقادی ندارد و شاید قلعه‌نویی صلاح دانسته ۱۴ بازیکن در لیست استقلال برای بازی با راه‌آهن حضور داشته باشند و حالا اینکه اگر کسی مصدوم می‌شد یا نه به خود سرمربی برمی‌گشت.

پاشازاده درباره اینکه گفته می‌شود قلعه‌نویی مظلوم‌نمایی می‌کند و می‌گوید که بازیکن ندارد و دستش خالی است ادامه داد: از نظر مهره به نظرم استقلال کم ندارد و شاید در این برهه کسی مصدوم باشد اما از اول فصل استقلال تیم پرمهره‌ای بوده است. این تیم در نقل و انتقالات خوب بسته شده و در نیم‌فصل هم بازیکنان خوبی گرفته‌اند به نظرم استقلال مهره‌های تاثیرگذارتری نسبت به پرسپولیس دارد البته پرسپولیس هم بازیکنان خوبی دارد اما بازیکنان استقلال با تجربه‌تر و سرشناس‌تر از بازیکنان پرسپولیس هستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص حمایت‌های امیر قلعه‌نویی از محمدمهدی نظری که در ۲۱ هفته فقط یک گل برای استقلال به ثمر رسانده و اینکه چرا این حمایت از آرش برهانی صورت نگرفته تصریح کرد: درباره حمایت کردن یا نکردن یک بازیکن من نمی‌توانم صحبت کنم اما چیزی می‌دانم این است که برهانی بازیکن زحمت‌کشی است و باید احترامش حفظ شود. رائول هم در سال‌های آخر در رئال بازی نمی‌کرد اما احترامش در این باشگاه حفظ می‌شد ما متاسفانه در کارهای فرهنگی از همه طرف ضعیف هستیم. من درباره حمایت‌های قلعه‌نویی از نظری نمی‌توانم حرف بزنم و خود سرمربی باید پاسخگو باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391