برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرسپولیس صاحب بهترین خط دفاع جهان در سال ۲۰۱۳ نیست

پنجشنبه، ۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — مهر

در حالیکه سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است این تیم با میانگین چهار دهم گل خورده در هر بازی در حال حاضر بهترین خط دفاعی دنیا را در اختیار دارد، این تیم المپیاکوس یونان است که با میانگین ۳۵ صدم گل خورده در هر بازی، صاحب بهترین خط دفاعی جهان است.

تیم پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس امروز خبری را روی خروجی خود قرار داد که براساس آنتیم فوتبال این باشگاه که تا به این جای مسابقات سیزدهمین دوره لیگ برتر از ۲۰ بازی ۸ گل دریافت کرده و میانگین ۴ دهم گل در هر بازی را در اختیار دارد، بهترین خط دفاعی سال ۲۰۱۳ جهان را به خود اختصاص داده است که این موضوع صحت ندارد.

در حال حاضر تیم المپیاکوس یونان صدرنشین سوپرلیگ این کشور از ۱۷ بازی انجام داده خود تنها ۶ گل دریافت کرده است که این نشان می دهد میانگین گل خورده آنها در هر بازی حدود ۳۵ صدم بوده است که از میانگین گل خورده پرسپولیس کمتراست.

به این ترتیب این تیم یونانیعنوان بهترین خط دفاعی جهان در مسابقاتی که در لیگ های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ انجام شده را در اختیار دارد؛ این در حالی است که المپیاکوس در این ۱۷ بازی ۱۶ مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشته و تنها در یک بازی مساوی کرده است و در حال حاضر با ۵۳ گل زده و ۶ گل خورده و ۴۹ امتیاز صدرنشین لیگ این کشور است. در این شرایط باید گفت المپیاکوس یونان بهترین خط دفاعی لیگ هایی که در سال ۲۰۱۴- ۲۰۱۳ آغاز شده و تاکنون در حال برگزاری است را در اختیار دارد و پرسپولیس در رده دوم ایستاده است. البته پرسپولیس در بین لیگ های آسیایی که تاکنون برگزار شده و یا در حال برگزاری است، در رده نخست قرار دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391