برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاتم: خوشحالیم که کمیته انضباطی اصل ماجرا را فهمید

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۸ — باشگاه خبرنگاران

علی حاتم گفت: کمیته انضباطی مرا به خاطر اینکه از مسائل اطلاع داشتم و نگفتم توبیخ کتبی کرد.

تیم پرسپولیس

مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس افزود: به هر حال من هر چیزی که می‌دانستم به کمیته انضباطی گفتم اما در متن احکام صادره کمیته انضباطی بیان شده که من از ماجرا اطلاع داشتم و نگفتم.

حاتم در خصوص محرومیت شش ماه مولایی مربی بدنساز پرسپولیس اظهار داشت: من از حکم صادره برعلیه مولایی ناراحت شدم چرا که وی کمیته انضباطی رانسبت به مسائل مطلع ساخت اما شش ماه محروم شد. امیدوارم کمیته استیناف حکم مولایی را تغییر دهد.

وی درباره محرومیت هشت ماه محسن قهرمانی اظهار داشت: خوشحالم که کمیته انضباطی بعد از مدتها اصل ماجرارا فهمید وحکم متخلفان را صادر کرد.

حاتم تصریح کرد: همچنین از اینکه کمیته انضباطی که چند وقت پیش خیلی زود و عجولانه حکمهایی برعلیه من و مولایی صادر کرد دلخور و ناراحت هستم.

مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: به هر حال کمیته انضباطی خیلی عجولانه وبدون اینکه پرونده را بخواند حکمهایی را صادر کرد، اما کمیته انضباطی با دقت فراوان پرونده را بررسی کرد و بر اساس تخلفات رأی صادرکرد.

حاتمی در پایان خاطر نشان کرد: از اینکه کمیته انضباطی واقعیت‌ها را فهمید خوشحال هستم وامیدوارم که متخلفان بعد از سپری کردن محرومیتشان در شرایط سالم به فوتبال باز گردند و از این به بعد شاهد فوتبال سالم باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391