برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاغلام پیروانی:من را هم که برداشتند جایم افاضلی را گذاشتند

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۰ — خبرآنلاین

غلام پیروانی می گوید علیرضا منصوریان عقل کرده است که از تیم امید رفته.

غلامحسین  پیروانی

غلامحسین پیروانی می گوید ، از دردهایی که در این روزها به منصوریان وارد شده و آنچه خودش پیش از این تحمل کرده ، می گوید. او از منصوریان شروع کرد و گفت:« او کار خوبی کرد که از این تیم رفت چون با این شرایط اگر می رفت و نتیجه نمی گرفت همه برایش شمشیر می کشیدند. همان کاری که با من کردند. ما در گوانگجو که چهارم شدیم هرچه خواستند به من گفتند. اصلا ما شدیم کریم شیره ای انگار هیچ وقت در این فوتبال نبودیم. انگار نه انگار که من توانستم با برق و فجر قهرمان ایران شوم. ایرادی هم ندارد. من آنجا هر ۱۵ روز یکبار هم فرصت تمرین با یارانم را نداشتم . این بار هم همین برنامه برای او تکرار می شود.»

او سپس باری دیگر از علی کفاشیان تقدیر می‌کند و می گوید:« کفاشیان تنها کسی بود که مرد و مردانه از من هم حمایت کرد. او خیلی خوب می داند که این تیم چه مشکلاتی دارد. وقتی تیم بازیکنش را نداشته باشد که نمی شود معجزه کرد.»

پیروانی در پایان گفت:« وقتی مرا هم که از تیم امید برداشتند همین آقای افاضلی جایم آمد. به هر حال به او هم بازیکن نمی دهند. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391