برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی: بازیکنی که دهانش بوی شیر می‌دهد، چطور قلیان می‌کشد؟

چهارشنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۹ — تسنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران خانواده‌ها را مقصر اصلی قلیان کشیدن بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال خواند و گفت: آدم سکته‌اش می‌گیرد وقتی می‌شنود بازیکن ۲۲ سال قلیان می‌کشد.

غلامحسین پیروانی، درباره اینکه برخی از باشگاه‌ها حاضر نشدند بازیکنان خود را در اختیار تیم زیر ۲۲ سال قرار دهند، اظهار داشت: ۲ سال گذشته که من هم سرمربی تیم امید بودم، هیچ‌کدام از باشگاه‌ها بازیکنان‌شان را در اختیار تیم امید قرار ندادند. در بازی‌های آسیایی با وجود اینکه به کره‌جنوبی و ژاپن باختیم، سوم شدیم اما رسانه‌ها مدام می‌‌گفتند چرا تیم امید نتیجه نگرفت.

وی با بیان اینکه "کار نیکو کردن از پُر کردن است"، افزود: باید همه بازیکنان در اختیار سرمربی تیم امید باشند تا بتواند تمرینات لازم را با آنها انجام دهد. بدون تمرین کردن تیم نتیجه نمی‌گیرد. باشگاه‌ها می‌گویند بازیکنان را به تیم امید نمی‌دهیم، آنها حق دارند چون اگر تیمی ۲،۳ بار شکست بخورد سرمربی آن حاشیه امنیت ندارد. بنابراین باید تعاملی بین باشگاه‌ها و تیم‌های ملی وجود داشته باشد.

مربی پیشین تیم امید با اشاره به استعفای علیرضا منصوریان عنوان کرد: به نظرم منصوریان کار درستی کرد. وقتی برنامه‌ریزی نباشد، خوب شخم زده نشود و آبیاری نکنیم، تیم نتیجه نخواهد گرفت. باشگاه‌ها مدعی هستند که به بازیکنان پول میلیاردی می‌دهند که از آنها استفاده کنند. آنها درست هم می‌گویند اما با این شرایط در گذشته دیده‌ایم که چه با مربی خارجی و چه با حسن حبیبی که مربی خیلی خوبی بود، سال‌ها نتوانسته‌ایم به المپیک راه‌ پیدا کنیم.

پیروانی در خصوص قلیان کشیدن برخی از بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال در اردوی کیش به تسنیم گفت: از این مسئله اطلاعی نداشتم و اکنون از زبان شما می‌شنوم. مقصر خانواده‌های این بازیکنان هستند که فرزندشان سمت این مسائل می‌رود. بازیکنی که ۲۲ سال دارد و دهانش بوی شیر می‌دهد چطور قلیان کشیده است؟ آدم سکته‌اش می‌گیرد که بازیکن ۲۲ سال قلیان می‌کشد.

وی تصریح کرد: در این زمینه منصوریان مقصر نیست، بلکه بازیکن تقصیر دارد. بازیکن ۲۲ سال باید بداند خدا به او نعمت داده که می‌تواند برای تیم ملی کشورش بازی کند و باید جنبه داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391