برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: تصمیم‌گیری درباره پزشکان تیم‌های ملی برعهده کمیته پزشکی است

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۳۹ — تسنیم

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در واکنش به محرومیت پزشک تیم زیر ۲۲ سال از سوی هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای گفت: تمام موارد مربوط به پزشکان تیم‌های ملی برعهده کمیته پزشکی فدراسیون است.

احمد هاشمیان

احمد هاشمیان در خصوص خبر محرومیت صادقیان و مسلمان به خاطر استعمال قلیان اظهار داشت: از این خبر اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چطور این بحث‌ها مطرح می‌شود، فقط می‌دانم این مسئله در حال پیگیری است.

وی در مورد محرومیت پزشک تیم زیر ۲۲ سال به علت مصرف قلیان از سوی هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ایگفت: تمام موارد مربوط به پزشکان تیم‌های ملی برعهده کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با تاکید بر این مسئله که نیکوتین جزو موارد دوپینگ نیست، عنوان کرد: اگر قرار بود نیکوتین جزو دوپینگ باشد مسئله تیم زیر ۲۲ سال را هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای دنبال نمی‌کرد. مصرف دخانیات با مسائل پزشکی مغایرت دارد و کسی که از دخانیات استفاده می‌کند نمی‌تواند عملکرد ورزشی مناسبی داشته باشد.

هاشمیان ادامه داد: قُبح مصرف دخانیات در فوتبال ما نباید شکسته شود، مگر در کشورهای دیگر رسانه‌ها به این گونه موارد مانور می‌دهند؟ مصرف دخانیات در هیچ کجای دنیا کار پسندیده‌ای نیست و اثر مخربی دارد و نباید با انجام مصاحبه‌ها دیگران را به این کار تشویق کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391