برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی در دو قدمی لیست ۱۸ نفره پرسپولیس؛برای بازی ۹۰ دقیقه ای باید تست بدنی بدهد

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۳ — گل

او در استارت‌ها، چرخش‌ها، جهش‌ها و دیگر فاکتورها، خوب و آماده نشان داد. بدون ترس در جنگ‌ها وارد می‌شود و برای بازگشت به بازی‌ها آماده نشان داده است

مهرداد پولادی در آستانه بازگشت به فهرست پرسپولیس قرار دارد و اعضای کادر فنی حالا همه چیز را در گرو تصمیم سرمربی می‌دانند که برنامه‌اش برای استفاده از این بازیکن چه خواهد بود.با توجه به کمبود بازیکن و البته آماده شدن پولادی به نظر می رسد این هفته انتظار برای او به پایان خواهد سید و چپ پای ملی پوش پرسپولیس را باید در لیست ۱۸ نفره تیمش مقابل فولاد ببینیم.

درباره پولادی و آخرین وضعیتش دو مربی،بدنساز و پزشک پرسپولیس صحبت کرده اند.

جواد منافی :بازی کردنش به نظر دایی بستگی دارد

مهرداد در تمرینات عملکرد خوبی از خود نشان داد و خود را در شرایط بازی نشان داده است. او در این مدت خیلی تلاش کرد و حواسمان به این مساله بود. حالا دیگر این به نظر آقای دایی بستگی دارد که از او چگونه و از چه زمانی استفاده کند. البته طبیعی است که با توجه به دوری طولانی او از میادین، بازگشت به شرایط مسابقه آداب خاص خود را دارد.

محمدرضا مولایی:برای بازی ۹۰ دقیقه ای باید تست بدهد

پولادی در تمرینات تیمی حاضر بوده و مراحل تمرین را انجام داده است و از جهت فیزیکی از عهده انجام کارهای مختلف برآمد اما اینکه توان او برای ۹۰ دقیقه بازی چگونه باشد، پس از تست بدنی مشخص خواهد شد.

رضا فروزانی:برای بازگشت آماده نشان داده

براساس تمرینات او در استارت‌ها، چرخش‌ها، جهش‌ها و دیگر فاکتورها، خوب و آماده نشان داد. بدون ترس در جنگ‌ها وارد می‌شود و برای بازگشت به بازی‌ها آماده نشان داده است. البته در نهایت تصمیم‌گیری با آقای دایی است. به هر حال شرایط مسابقه و فشار و استرس حاکم بر آن با تمرین متفاوت است. سبکی و سنگینی بازی هم ملاک است و سرمربی براساس همه اینها درباره نحوه و زمان بازگشت بازیکن تصمیم می‌گیرد.

دکتر حقیقت: مشکل پزشکی ندارد

خیلی پیش از این اعلام کرده بودیم که این بازیکن مشکل پزشکی ندارد و در اختیار کادر فنی است تا روی شرایط بدنی او کار شود. در جریان تمرینات مشکلی نداشت و مراجعه نکرد که نشان می‌دهد مشکل پزشکی وجود ندارد و همانطور که گفتم او فقط باید از نظر بدنی برای بازی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی مجدد آماده می‌شد که در این ارتباط کادر فنی نظر می‌دهد.

گفتنی است مهرداد پولادی آخرین بار در بازی تیم ملی برابر کویت در تاریخ ۶ فروردین به میدان رفت و دیگر در بازی‌های رسمی حاضر نبود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391