برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پولادی در دربی هم فیکس نمی شود

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۹ — گل

مهرداد پولادی بعد از حدود ۹ ماه و اندی مصدومیت آماده بازی شده و ظاهرا شرایط حضور در مسابقه را هم دارد.

مهرداد پولادی

مهرداد پولادی بعد از حدود ۹ ماه و اندی مصدومیت آماده بازی شده و ظاهرا شرایط حضور در مسابقه را هم دارد. پولادی حدودا ده روزی است که همراه تیم تمرین می‌کند و بعد از انجام تمرینات انفرادی طولانی و بدنی شرایط حضور در مسابقه را دارد.شاید برخی تصور می کردند دایی در مصاف با نفت نام او را برای اولین بار در این فصل در لیست ۱۸ نفره قرار دهد اما این اتفاق نیفتاد و به خاطر حساسیت مسابقه پولادی همچنان بیرون ماند.

معمولا بازیکنانی که دوران طولانی مصدومیت را پشت سر می گذارند به تدریج به ترکیب اصلی بر می گردند و هر چه زمان دور بودن از شرایط مسابقه بیشتر باشد این پروسه طونی تر خواهد بود. مثلا در مورد پولادی با توجه به اینکه ۹ ماه در هیچ مسابقه ای حضور نداشته قاعدتا این پروسه طولانی تر خواهد بود و اصولش این است که او ابتدا ۵ سپس ۱۵ دقیقه و بعد یک نیمه به میدان برود تا در نهایت در ترکیب اصلی قرار بگیرد. با این حال دربی تهران در پیش است و شاید خیلی‌ها تصور کنند دایی از پولادی در ترکیب اصلی تیمش برای دربی استفاده خواهد کرد که این مساله با توجه به نزدیکی مسابقات بعید به نظر می رسد.

البته اگر دایی از پولادی در بازی با فولاد استفاده کند شاید حضور این بازیکن در دربی قوت بگیرد اما حضور این بازیکن در دو بازی فوق العاده پرفشار ریسک خطرناکی خواهد بود که بعید است دایی با اطمیناان از میثم حسینی – که حداقل در دفاع مطمئن است و تجربه دربی را هم دارد - این ریسک را انجام دهد. البته با توجه به مصدومیت و محرومیت سه بازیکن اصلی پرسپولیس به احتمال فراوان پولادی در اهواز برای اولین بار در این فصل در لیست ۱۸ نفره قرار خواهد گرفت اما بازی کردنش برای چند دقیقه کوتاه به جریان بازی و نتیجه بستگی دارد که احتمال این هم با توجه به حساسیت مسابقه زیاد قوی نیست

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391