برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورجمشیدیان: زینی‌زاده استعفای رسانه‌ای داد، ما هم پذیرفتیم

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۴۲ — تسنیم

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت که زینی‌زاده استعفای کتبی به هیئت مدیره نداده اما با توجه به اعلام رسانه‌ای استعفایش با آن موافقت شده است.

علی‌اکبر پورجمشیدیان در مورد پذیرش استعفای حمید زینی‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: استعفای کتبی زینی‌زاده به دست ما نرسیده اما با توجه به اعلام رسانه‌ای او مبنی بر استعفایش هیئت مدیره با این موضوع موافقت کرد.

وی افزود: باشگاه تراکتورسازی از مجموعه‌های اقماری کارخانه تراکتورسازی محسوب می‌شود و زینی‌زاده باید استعفایش را به مدیرعامل کارخانه تراکتورسازی برساند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه چگونه هیئت مدیره این باشگاه تصمیم خود در مورد مجید جلالی را تغییر داد، گفت: در مجموع بررسی‌هایی را که انجام دادیم ماندن جلالی را به مصلحت دانستیم. جلالی به هیئت مدیره آمد و صحبت‌هایی انجام داد که در نتیجه همین صحبت‌ها و همچنین با توجه به وقت کمی که تا پایان لیگ مانده تصمیم به حفظ این مربی گرفتیم.

پورجمشیدیان تصریح کرد: دلایل قوی برای کنار گذاشتن جلالی وجود نداشت و از سوی دیگر دوستانی که با آنها مشورت کردیم به ما گفتند هر مربی جدیدی بیاید با توجه به فرصت کوتاه باقیمانده نمی‌تواند در نتیجه‌گیری تغییر خاصی به وجود بیاورد و به ما قول صددرصد نتیجه‌گرفتن بدهد. در آن صورت اگر سرمربی جدید نتیجه هم نگیرد این بهانه را خواهد داشت که بگوید تیم را خودش نبسته است.

وی خاطرنشان کرد: با این وضعیت به این نتیجه رسیدیم که بهتر است جلالی همچنان با تیم کار کند چرا که او خودش تیم را بسته و نقاط ضعف و قوت تیم را می‌داند. از سوی دیگر بعد از صحبت‌های جلالی با هیئت مدیره آنها در مورد ماندن جلالی قانع شدند ضمن آنکه آمدن گزینه جدید مستلزم هزینه کلان برای باشگاه بود که با شرایط مالی فعلی امکان تامین این هزینه‌ها وجود نداشت و از سوی دیگر ضرورتی هم برای چنین هزینه‌هایی نبود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: با در نظر گرفتن شرایط اخلاقی و اجتماعی و جنبه‌های مالی جدایی جلالی را به مصلحت ندیدیم و از او خواستیم با قدرت به کارش ادامه دهد. از زینی‌زاده هم همین را خواستیم و به او اعلام کردیم که از مجموعه باشگاه حمایت خواهیم کرد اما زینی‌زاده متقاعد نشد و تصمیم به استعفا گرفت که با آن موافقت شد.

پورجمشیدیان در مورد نقش اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و همچنین استاندار این استان در ماندن مجید جلالی تاکید کرد: به هر صورت ما با دلسوزان استان مشورت کرده‌ایم و استاندار هم در این زمینه نظرات منطقی داشتند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره حوادث پیش آمده در شهر تبریز و احتمال ادامه موضع‌گیری برخی هواداران علیه مجید جلالی عنوان کرد: هواداران تراکتورسازی بسیار حساس هستند و در این شرایط طبیعی است که گاهی برخی احساسات با شدت و ضعف بروز کند اما ما هر تصمیمی که به مصلحت تراکتورسازی باشد در نظر خواهیم گرفت تا کوچکترین خدشه‌ای به تیم وارد نشده و مشکلی برای باشگاه پیش نیاید.

پورجمشیدیان در مورد اینکه قرار است تمرینات تراکتورسازی در تهران ادامه یابد یا اینکه بعد از بازی با سایپا تیم به تبریز بازخواهد گشت، گفت: این موضوع به نظر سرمربی و کادر فنی بستگی دارد. یخ‌زدگی زمین ورزشگاه یادگار امام عامل اصلی انتقال تمرین‌ تراکتورسازی به تهران بود و این مسئله ربطی به قضایای اخیر نداشت.

وی ادامه داد: شرایط تمرین در تبریز مساعد نبود و حتی اگر جلالی هم از تراکتورسازی جدا می‌شد باز هم قرار بود پیش از بازی با سایپا تیم برای ادامه تمرینات به تهران بیاید. بعد از بازی با سایپا هم تصمیم‌گیری در مورد محل تمرین به نظر کادر فنی بستگی خواهد داشت.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه جلالی روز پنجشنبه بار دیگر استعفا داده و او با این تصمیم مخالفت کرده اظهار داشت: به هیچ عنوان چنین اتفاقی نیفتاده و من از این بحث اطلاعی ندارم. قرار است امروز به تمرین تراکتورسازی بروم و با جلالی صحبت کنم.

پورجمشیدیان در مورد انتخاب جمشید نظمی به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به تسنیم گفت: نظمی از همسنگران شهید باکری در جریان جنگ تحمیلی بوده و به عنوان جانشین فرمانده سپاه عاشورا، مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان شرقی و رئیس هیئت فوتبال استان فعالیت کرده است. او از مدیران خوب استان در صنعت است که پیشنهاد مدیریت باشگاه تراکتورسازی را پذیرفت.

وی ادامه داد: امروز (جمعه) معارفه نظمی برگزار خواهد شد و امیدوارم با مدیریت او، تلاش بازیکنان و حمایتی که حتما از سوی هواداران خواهد شد بتوانیم بدون نگرانی تیم را به موفقیت برسانیم.

پورجمشیدیان درباره شایعاتی که درباره مدیرعاملی آجورلو یا شفق در تراکتورسازی مطرح بود یادآور شد: شخصیت آجورلو و مسئولیت‌هایی که در حال حاضر برعهده دارد بالاتر از آن است که اجازه دهد این مسئولیت را قبول کند و شفق هم یک بار این مسئولیت را برعهده داشته و آن را ترک کرده است. نه آجرلو و نه شفق گزینه‌های ما برای مدیرعامل نبودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391