برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی‌روش خواهان تجدیدنظر در رای یک دادگاه پرتغالی شد

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۸ — تسنیم

سرمربی تیم ملی کشورمان از دادگاه عالی عدالت لیسبون درخواست تجدیدنظر در حکم صادر شده از سوی دادگاه اویراس را کرد.

کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش، سرمربی پیشین تیم ملی پرتغال که در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را بر عهده دارد از دادگاه عالی عدالت (STJ) لیسبون پرتغال خواهان تجدیدنظر در خصوص حکم صادره توسط دادگاه اویراس مربوط به بدهی‌اش به جواد سالم عراقی، مدیربرنامه تایید شده از سوی فیفا شد.

خبرگزاری لوسا پرتغال گزارش داد در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۳ دادگاه لیسبون حکم اولیه که پرداخت مبلغ ۵۶۲۵۰ دلار (۴۱۰۰۸ یورو) از سوی کارلوس کی‌روش به جواد سالم بود را مورد تائید قرار داد. کی‌روش باید تا تاریخ ۷ اکتبر ۱۹۹۹ این مبلغ که کمیسیون مدیر برنامه‌هایش بوده را به صورت کامل پرداخت می‌کرده و با توجه به نوسانات قیمت ارز در این چند ساله ممکن است این مبلغ به حدود ۱۲۰ هزار یورو افزایش پیدا کند.

در تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۱۰ دادگاه لیسبون رقم پرداختی از سوی کی‌روش را ۸۰ هزار یورو تعیین کرد و در دسامبر همان سال این دادگاه این رقم را به ۱۲۰ هزار یورو افزایش داد. حالا دادگاه تجدیدنظر در تصمیم جدید خود مبنی بر جریمه ۲۵ هزار یورویی که توسط دادگاه اویراس در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۰۸ برای این مربی ۶۰ ساله مشخص شده بود را لغو کرد.

در ماه مِی ۱۹۹۸ کارلوس کی‌روش قراردادی ۲ ساله با فدراسیون فوتبال امارات برای هدایت تیم ملی این کشور به امضا رساند و با جواد سالم که رابط بین طرفین برای امضای این قرارداد بود به توافق رسید که ۱۰ درصد از قرارداد سالیانه‌اش را به عنوان کمیسیون به وی پرداخت کند.

براساس این قرارداد کی‌روش در سال اول ۴۵۰ هزار دلار و در سال دوم ۵۶۲۵۵۰ دلار از اماراتی‌ها دریافت کرد. این مربی پرتغالی در اواسط ماه آگوست ۱۹۹۸ مبلغ ۴۵ هزار دلار که معادل ۱۰ درصد از قراردادش در همان سال اول بود را به مدیر برنامه‌هایش پرداخت و به تعهدات خود عمل کرد. پس از ۱۳ ماه همکاری بین فدراسیون فوتبال امارات و کی‌روش قرارداد بین طرفین لغو شد که در پی آن چِک پرداختی به این مربی به رقم ۴۰۲۳۳۸ دلار جهت همکاری مدت زمان باقی‌مانده خود به خود لغو شد.

قاضی دادگاه اویراس پیش از این اعلام کرده بود که کارلوس کی‌روش دریافت چنین رقمی را تکذیب کرده اما مدرکی به دست دادگاه رسیده که نشان می‌دهد وی چنین مبلغی را دریافت کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391