برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسن زاده: از فردا منتظر صدور رای قهرمانی باشید

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

اسماعیل حسن زاده گفت:کار قضایی پرونده قهرمانی تمام شده است و از فردا باید رسانه‌ها و اهالی فوتبال منتظر صدور رای باشند.

محسن قهرمانی

اسماعیل حسن زاده در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: :هفته گذشته مرحله رسیدگی به پرونده قهرمانی انجام شد و کار قضایی آن انجام شده است و از فردا صبح رسانه‌ها و اهالی فوتبال باید منتظر صدور رای باشند.

حسن زاده در خصوص پرونده قلیان کشی برخی بازیکنان عنوان کرد:کمیته انضباطی هنوز به این مسئله ورود پیدا نکرده است.امیدواریم با تشکیل کمیته اخلاق تداخل وظیفه‌ها به پایان برسد.آنچه روشن است این می باشد که علیپور این مسئله را به عنوان مورد اخلاقی که در آیین نامه فدراسیون است رصد کرده و حکم داده است.

وی تصریح کرد:متاسفانه برخی رسالت امید-آگاهی و اخلاق را فراموش کرده اند و احکام ما به هیچ عنوان تحت تاثیر برنامه های تلویزیونی نیست.در حالی که آراء ما از روزها قبل صادر شده این طور وانمود می کنند که ما تحت تاثیر آنها هستیم.

وی با اشاره به پرونده داوری عنوان کرد:در این پرونده حدود ۱۵ تا ۱۶ نفر دخیل هستند و حدود ۲ ماه در بخش تحقیقات بوده و حدود ۵۰ روز است که پرونده در نزد ماست.

وی در پایان خاطرنشان کرد:هفته گذشته رسیدگی به پرونده داوری تمام شد و کار قضایی پرونده به پایان رسید و از فردا صبح باید منتظر صدور رای باشید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391