برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: وقتی بزرگ فوتبال زیر قراردادش می‌زند باید بازیکنش قلیانی شود

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۸ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت گفت: وقتی بزرگ این فوتبال زیر قراردادش با یک باشگاه می‌زند و به باشگاه دیگری می‌رود باید بازیکنانش قلیانی شوند.

صادق رییسی کیا

صادق رئیسی‌کیا در جلسه امروز مدیران باشگاه‌های فوتبال ایران بدون نام بردن از فردی خاص گفت: یکسری افراد اندک در فوتبال هستند که می‌خواهند این رشته را در انحصار خود قرار دهند. وقتی بزرگ این فوتبال زیر قراردادش با یک باشگاه می‌زند و به باشگاه دیگری می‌رود باید بازیکنانش قلیانی شوند! وقتی آقایان مقابل پیشکسوت داوری ایران خود را پروفسور داوری می‌دانند باید شاهد یکسری مشکلات در فوتبال باشیم.

وی ادامه داد: این آقایان در فکر این هستند که فوتبال را به انحصار خود در بیاورند،‌ متاسفانه در فوتبال نمی‌شود کار را با اخلاق پیش برد و انسان‌های اخلاق‌گرا دچار مشکل می‌شوند. می‌خواهم در نامه‌ای از تاج بخواهم به باشگاه‌ها دستور بدهد که هیچ مربی در ایران اجازه انجام کار خیریه در باشگاه‌ها نداشته باشد تا اگر فسادی پیش آمد نام باشگاه‌ها سر زبان‌ها نیفتد.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت در ادامه انتقاداتش اظهار داشت: هر روز بادکنک آقایان پُرتر می‌شود! این دلیل نمی‌شود ۴ گل برای تیم ملی زده باشی و بخواهی فوتبال را مصادره کنی. ما آنقدر در کشورمان جانباز داریم که به مملکت‌شان خدمت کرده‌اند و هیچ وقت هم منتی روی سر کسی نگذاشته‌اند.

جلسه مدیران باشگاه‌ها امروز در غیاب محمد رویانیان و علی فتح‌الله‌زاده برگزار شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391