برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اوضاع عجیب راه آهن: بازداشت مالک، محرومیت سرپرست و مدیر اجرایی

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۲ — گل

با این وضعیت عجیب هم نیست که با وجود شکست ۵ گل مقابل گسترش فولاد هیچ کس از منصور ابراهیم‌زاده بابت به دست آمدن این نتیجه سوال نکرده باشد

باشگاه راه آهن بحرانی‌ترین روزهای خود را در چند دوره حضور در لیگ برتر پشت سر می‌گذارد. در حالی که بابک زنجانی مالک باشگاه بازداشت شده و در زندان استنطاق می‌شود دو عضو اجرایی این باشگاه نیز دچار محرومیت شده‌اند. در حکم روز گذشته کمیته انضباطی رستم زندی سرپرست و مسعود اکبری عکاس باشگاه محروم شده‌اند. البته اکبری وظیفه‌ای بیش از عکاس در باشگاه برعهده دارد و دست اندرکار امور اجرایی این باشگاه بوده است. با این وضعیت عجیب هم نیست که با وجود شکست ۵ گل مقابل گسترش فولاد هیچ کس از منصور ابراهیم‌زاده بابت به دست آمدن این نتیجه سوال نکرده باشد. ظاهرا مدیران راه آهن شلوغ‌تر از این حرف‌ها هستند ... در حال حاضر همه در باشگاه در انتظار اتفاقات پیش رو هستند و کسی نمی‌داند که تکلیف کادرفنی چیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391