برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه راه‌آهن علیه دایی سند رو کرد

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۲ — خبرآنلاین

سایت باشگاه راه‌آهن نوشت:

پیرو مسائل مطروحه اخیر از سوی آقای علی دایی در مورخه ۲۳/۱۰/۹۲ در جمع خبرنگاران،جهت روشن شدن اذهان عمومی و اطلاع علاقمندان و رسانه های محترم از ترتیبات و اقدامات مالی که نامبرده بصورت خودسرانه و بدون اجازه باشگاه تحت عنوان صندوق تیم در زمان تصدی خود به عنوان سرمربی تیم ترتیب داده بود تصویر پیوست متضمن دستور مستقیم آقای علی دایی به عکاس باشگاه (که در آن زمان حسب نظر وی مسئول اداره وجوه جمع آوری شده از محل پاداش بازیکنان و کادر فنی بوسیله علی دایی بوده است)منتشر می شود.

شایان ذکر است آقای مسعود اکبری مکرراً در مراجع ذیربط و رسانه‌ها و از جمله مصاحبه برنامه نود تصریح نموده که حسب دستور برخی از اطرافیان آقای علی دایی ۲میلیون تومان موصوف در حکم اخیر کمیته انضباطی را از محل همین پاداش پرداخت کرده است.

تصویر این سند در اختیار کمیته اخلاق و کمیته انضباطی نیز قرار گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391