برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازی در هوای آلوده اهواز

چهارشنبه، ۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۴ — گل

دود غلیظ آلاینده های یکی از کارخانجات مجاور ورزشگاه الغدیر را می بینید که به آلودگی های طبیعی موجود در هوای اهواز اضافه شده و بر ورزشگاه سایه انداخته است.

فولاد خوزستان در یک بازی خانگی برابر راه آهن تهران متوقف شد.

میزبانی در ورزشگاه ۵۰ هزار نفری الغدیر اهواز برای شاگردان فرکی خوش یمن نبود و آن‌ها با توقف مقابل تیم پایین جدولی راه آهن، فرصت رسیدن به مثلث بالای جدول را از دست دادند. نکته قابل توجه در اولین میزبانی بازی فولاد در ورزشگاه الغدیر، مجاورت این ورزشگاه با کارخانجات صنعتی و دودهای آلاینده ای بود که بر فضای استادیوم حاکم شده و مسابقه را تحت تأثیر قرار می داد.

در عکس فوق، دود غلیظ آلاینده های یکی از کارخانجات مجاور ورزشگاه الغدیر را می بینید که به آلودگی های طبیعی موجود در هوای اهواز اضافه شده و بر ورزشگاه سایه انداخته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391