برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبداللهی: صدور رای قهرمانی به هفته آینده موکول شد

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — تسنیم

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از صادر شدن رای پرونده محسن قهرمانی در هفته آینده خبر داد.

حسین عبداللهی در خصوص پرونده محسن قهرمانی عنوان کرد: بررسی پرونده آقای قهرمانی مراحل نهایی خود را در کمیته انضباطی طی می‌کند اما هنوز رایی در این خصوص صادر نشده است.

وی افزود: رسیدن این پرونده به مراحل نهایی به این مفهوم است که مستندات کامل شده و باید در این باره تصمیم نهایی اتخاذ شود. تصمیم‌گیری نهایی و اعلام رای نیز بعد از چند جلسه آینده اعضای کمیته انضباطی صورت خواهد گرفت و نهایتاً تا اواخر هفته آینده رای پرونده محسن قهرمانی صادر می‌شود.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه غلامرضا بهروان اعلام کرده پرونده محسن قهرمانی ادله محکمه‌پسندی ندارد، گفت: هر کسی می‌تواند اظهارنظر کند و ما نمی‌توانیم مقابل اظهارنظر دیگران را بگیریم اما همه باید بدانند مرجع تصمیم‌گیرنده و صادرکننده رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است نه بخشی دیگر.

محمد رویانیان گفته استاگر قهرمانی تبرئه شود فدراسیون و فوتبال پاک زیر سوال می‌روند. «آیا اظهارنظرهای اینچنینی روی کمیته انضباطی تاثیر می‌گذارد؟»، عبداللهی در پاسخ به این پرسش به تسنیم گفت: در کمیته انضباطی اگر به این نتیجه برسیم که مستندات علیه فردی نیست به گفته‌ها و مصاحبه‌ها توجه نمی‌کنیم. در پرونده قهرمانی هم مانند دیگر پرونده‌ها مستندات مهم است و اگر مستندات علیه او نباشد تبرئه خواهد شد و اگر هم مستندات وجود داشته باشد حکم را طبق قانون صادر می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391