برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخطار رویانیان به بازیکنان؛نظارت سردار بیشتر می شود

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۲ — گل

حالا خبر می رسد رویانیان به بازیکنانش اعلام کرده برای کنترل انها بیشتر از قبل به خانه شان می رود!

با وجود اینکه محمد رویاینان و علی دایی سعی کردند در مسئله قلیان کشی بازیکنان تیم امید،به خاطر منافع باشگاهی ،سمت وسوی بازیکنان خود را بگیرند تا رای فدراسیون فوتبال را، اما حالا خبر می رسد رویانیان به بازیکنانش اعلام کرده برای کنترل انها بیشتر از قبل به خانه شان می رود!

در پایان نیم فصل اول رویانیان در چند برهه به خانه بازیکنان مجرد تیمش سر زده رفت و عنوان کرد هم می خواهد از اوضاع احوال انها با خبر شود و هم اینکه بفهمد وضعیت زندگی آنان به چه منوال است. یک از بازیکنانی که مدیرعامل پرسپولیس به منزل او رفت،پیام صادقیان بود. با این وجود ستاره جوان قرمزها از این موضوع دلخور شد و در مصاحبه ای که با سایت گل داشت عنوان کرد با خانواده اش زندگی می‌کند و درست نیست رویانیان مرتب به او سر بزند. اما حالا که موضوع قلیان کشی علنی شده است، رویانیان احساس می‌کند بازیکنان جوان و مجرد تیمش احتیاج به مراقبت بیشتری دارند.

از این رو او می خواهد روش پلیسی مدیریتش را بیشتر از قبل کند. احتمالا بازیکنانی مثل صادقیان و مسلمان که پرونده قلیان کشی شان فعلا مفتوح است شهامت اعتراض را ندارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391