برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:زمین و زمان و دریا باعث صدرنشینی استقلال شد

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۷ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:به پولدارهای پرسپولیسی می گویم که پول تان را در صندوق سرمایه گذاری بورس پرسپولیس سرمایه گذاری کنید.

محمد رویانیان در حاشیه جشن پنجاهمین سالگرد باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:در این دو سال آنچه متوجه شدم این است که پرسپولیس در جان و دل مردم است.

وی افزود:من در ورزش نمی مانم اما این را در این دو سال متوجه شدم که پرسپولیس در قلب ۳۰ میلیون ایرانی قرار دارد.

رویانیان تاکید کرد:به پولدارهای پرسپولیسی می گویم که پول تان را در صندوق سرمایه گذاری بورس پرسپولیس سرمایه گذاری کنید.سود خوبی برایتان به وجود می آید.کسانیکه در این صندوق پول می ریزند،در بورس سرمایه گذاری می کنند.این پول برای توسعه باشگاه پرسپولیس در سرتاسر ایران استفاده می شود.این صندوق،صندوق نیکوکاری است و می توانید به پرسپولیس به صورت ریشه ای کمک کنید.من می خواستم خودم هم اینجا نفر اولی باشم که سرمایه گذاری کنم ولی کارتم دست خانمم است!

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه آیا بابک زنجانی یکی از افرادی است که پیشنهاد داده بود به هیات مدیره بیاید گفت:این آقا خدمت زیاد کرده است.به پرسپولیس و ورزش کشور هم کمک کرده است.مسولان قضایی ما عادل هستند و ما تابع آنها هستیم.با احترام نظامی تابع آنها هستیم.

وی درباره صدرنشینی استقلال گفت: شانس استقلال است که همین جوری می برد.نمی دانم چه جوری بود.زمین و زمان و دریا باعث صدرنشینی استقلال شد.

رویانیان درباره تاریخچه پرسپولیس گفت:می خواهید زیرآب من را بزنید؟پرسپولیس از شاهین متولد شده و شاهین قدمتش از استقلال بیشتر است ولی پرسپولیس ۵۰ سال قدمت دارد.در این جشن از بزرگان پرسپولیس تقدیر می کنیم.

هر کسی می آید روی سر ما و هر کسی نمی آید مخلصش هستیم.با کسی هم قهر نیستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391